ثبت سفارش
تعداد
عنوان

واحد تعمیرات ایسوس

ما در ایسوس سنتر تلاش می کنیم علاوه بر ارائه محصولات دیجیتال باکیفیت و اصلی، خدمات فنی و سخت افزاری مورد نیاز کاربران را نیز فراهم آوریم. از این رو واحد تخصصی فنی و تعمیرات ایسوس سنتر را در اختیار کاربران قرار داده ایم تا در صورت بروز مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری بتوانند با این واحد مشاوره تلفنی و یا در صورت نیاز مراجعه حضوری داشته باشند.

واحد فنی ایسوس سنتر چه خدماتی به مشتریان محترم ارائه می دهد؟

واحد تعمیرات ایسوس سنتر با سال ها تجربه در حوزه ارائه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری در حوزه دستگاه های دیجیتال به ویژه کالای لپ تاپ پذیرای مراجعه کنندگان محترم می باشد.

حدمات واحد فنی شامل تعمیرات تخصصی انواع لپ تاپ به ویژه در برند های مطرح ایسوس (ASUS) و لنوو (Lenovo) با توجه به گستردگی بیشتر این 2 برند در ایران و همچنین سایر برند های لپ تاپ مانند: دل (Dell)، اچ پی (HP) و .... می باشد.

همچنین این واحد ارائه دهنده سرویس های دیگری مانند: نصب ویندوز بر روی لپ تاپ و یا سیستم خانگی، ریکاوری ویندوز اورجینال، نصب نرم افزار های عمومی و مورد نیاز کاربران، نصب نرم افزار های تخصصی با توجه به حوزه فعالیت و نیاز کاربران، سرویس سیستم های PC و همچنین عیب یابی در لپ تاپ و یا سیستم خانگی شما و رفع آن می باشد. 

شما می توانید در صورت نیاز به هرگونه مشاوره تلفنی و یا هماهنگی جهت مراجعه حضوری با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید:

051-37661669
051-37038 داخلی 2