ثبت سفارش
تعداد
عنوان

مزیت نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره

با توجه به رشد روز افزون فروشگاه های اینترنتی و از طرفی مشغله های زندگی امروزی نیاز به خرید از فروشگاه های اینترنتی با توجه به صرفه جویی در زمان و هزینه، یکی از گزینه های افراد شده است.
تمایل روزافزون کاربران اینترنت به تامین نیاز های خود از فضای مجازی باعث شده سایت های بسیاری به فروش و تامین نیاز های این دسته از کاربران بپردازند. در این میان تامین امنیت مبادلات مالی و اطلاعاتی کاربران بسیار مهم است. به همین دلیل مفهومی با عنوان نشان اعتماد الکترونیک توسط وزارت صمت ( صنعت معدن و تجارت ) شکل گرفت که بر اساس درخواست سایت های فروشگاهی و طی بررسی و بازرسی از این سایت ها این مهم محقق می گردد.
( در ایران نماد دو ستاره بالاترین نشان اعتماد الکترونیک می باشد که سایت ایسوس سنتر مفتخر به دریافت آن گردیده است ) 

لازم است بیشتر بدانید

کاربران برای خرید از فروشگاه های اینترنتی نیاز به بستری امن و قابل اعتماد دارند تا نسبت به پرداخت های آنلاین و اینترنتی خود احساس امنیت کنند که نماد اعتماد الکترونیکی (enamad) این بستر را برای کاربران فراهم می آورد. اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به فروشگاه های اینترنتی نشان از رعایت تعهدات کسب و کار های اینترنتی از سوی صاحبان آن و تایید آن از سوی سازمان های مربوطه شامل وزارت صنعت، معدن و تجارت ،مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و پلیس فتا می باشد.

ایسوس سنتر دارای نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره است که بیانگر فضای امنیتی قوی تر نسبت به سایرین می باشد و دریافت نماد 2 ستاره ملزم به اخذ گواهی SSL توسط سایت می باشد. 

وب سایت ایسوس سنتر با دریافت گواهی SSL یک تکنولوژی امنیتی استاندارد را به کار گرفته است که در واقع یک اتصال رمز گذاری شده بین وب سرویس و کاربر را برای به حداکثر رساندن فضای امنیتی در پرداخت های اینترنتی ایجاد می کند. استفاده از این لایه امنیتی (SSL) سبب می شود تا اطلاعات شخصی و مهم مانند شماره کارت، رمز های اعتباری و ... به صورت کاملا امن منتقل شوند و اجازه دسترسی به آن ها توسط سایرین وجود نداشته باشد.

هدف ما از کسب گواهی SSL و دریافت نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره ایجاد فضای امنیتی قوی برای کاربران سایت و رضایت شما می باشد.