ثبت سفارش
تعداد
عنوان

نمایندگی tp link

یکی از علومی که توانسته خود را در صنعت دیجیتال معرفی کند، تجهیزات شبکه است. کمپانی تی پی لینک TP-LINK یکی از شرکت های بسیار بزرگ با فعالیت در زمینه تولید لوازم ارتباطی و شبکه می باشد. برند تی پی لینک بدون هیچ اغراقی یکی از اصلی ترین شرکت های پیشرو در محصولات شبکه با ارائه تولیدات خود در رده های محتلف می باشد. مدیران ارشد و مهندسان این شرکت از ابتدا با سیاست گذاری بر خلاقیت و نوآوری در محصولات خود، توانستند نام و تولیدات خود را در دنیا معرفی کند. این شرکت با برنامه ریزی برای طراحان و کارشناسان خبره و متخصص خود به رقابت با شرکت های بزرگ آمریکایی رفت. این تلاش کمپانی TP-LINK به جایی رسید که امروزه به سومین برند تجهیزات شبکه در دنیا تبدیل شده است. یکی از کشورهای هدف که توسط بازاریابان این کمپانی مشخص شده است، ایران است. این شرکت با معرفی انواع محصولات tp-link در سراسر کشور توسط کلیه نمایندگی تی پی لینک TP Link Representation مانند نمایندگی تی پی لینک در مشهد، نمایندگی tp-link در اهواز، نمایندگی tp link در قم، نمایندگی tp link تبریز و ... اقدام به فروش تولیدات خود می کند.

انواع محصولات tp-link

اصلی ترین و مهم ترین محصولات این شرکت در زمینه وایرلس، مودم های ADSL، روتر، سوئیچ، پرینت سرور، دوربین های IP، پاور لاین، کارت شبکه، تجهیزات شبکه ای و ... می باشد. کمپانی تی پی لینک با ارائه و در دسترس بودن محصولات خود در بیش از 120 کشور توسط نمایندگی تی پی لینک TP Link Representation در سراسر دنیا از قبیل آمریکا، آلمان، آرژانتین، ایران، استرالیا، انگلستان، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا و ... محصولات خود را گسترش داده است.

از دیگر نکاتی که شرکت تی پی لینک توانسته است به یکی از برندهای خودکفا تبدیل شود، قابلیت تولید محصولات شبکه در تمام مراحل تولید، بدون هیچ وابستگی به سایر شرکت ها و ارائه تولیدات در نمایندگی TP LINK می باشد. این امکان در این شرکت با رعایت و نظارت کامل کیفیت در تولیدات خود اجرا می شود.

یکی از اصلی ترین خدمات این کمپانی که بدون شک امروزه در دنیای دیجیتال و اینترنت تاثیر گذار بوده است، تبدیل اینترنت کابلی به بی سیم و تقویت سیگنال بی سیم می باشد. این فرآیند و نوآوری که باعث تحول اساسی در استفاده از اینترنت و خدمات مرتبط با آن شد توسط مهندسان این شرکت معرفی و به جهان توسط نمایندگی TP LINK ارائه شد.

امروزه با همه گیر شدن استفاده از فضای اینترنت و این تکنولوژی، امکان استفاده از این قابلیت با حداکثر سرعت از نکات قابل تحقیق کمپانی های فعال در این زمینه است. اتصال به اینترنت پر سرعت تلفن همراه با راهکارهای فراوانی ارائه شده است. در میان این شرکت ها، تی پی لینک یکی از بزرگترین تولیدکنندگان با ارتقا محصولات مربوط به تجهیزات شبکه های کابلی و وایرلس اقدامات تاثیر گذاری انجام داده است.

یکی از تولیدات این کمپانی که امکان اتصال به اینترنت توسط شبکه اینرنت تلفن همراه را می دهد، روتر Archer MR200 می باشد. تی پی لینک یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات شبکه با تمرکز روی این اصل با معرفی محصولی جهت استفاده از اینترنت با حداکثر سرعت را روانه بازار کرد.

این روتر بی سیم شرکت TP-LINK با پشتیبانی از سیم کارت تلفن همراه به شبکه اینترنت متصل می شود. گرچه این مدل قابلیت اتصال به اینترنت از طریقADSL یا اینترنت کابلی را ندارد ولی امکانات متعدد شبکه اینترنت تلفن همراه از قبیل جابجایی، امکان مدیریت حساب و سرعت مناسب را دارد.

یکی دیگر از تولیدات این کمپانی که توانسته در اکثر دنیا و ایران جزء محصولات محبوب و پرتقاضا می باشد انواع مودم ADSL با سیم و بی سیم با فناوری وایرلس و wifi در نمایندگی TP LINK می باشد. این مودم ها که از هر نظر در سیستم های داخل کشور کاملا تست شده اند، با بالاترین استاندارهای روز دنیا در زمینه سیستم های ارتباطی در نمایندگی TP LINK عرضه می شود.

یکی از مودم ها در این رده مدل TD-W9960 محصول شرکت تی پی لینک از نوع ADSL/VDSL است. این دستگاه از طریق اتصال باسیم به شبکه کامپیوتر متصل می شود. همچنین این مودم دارای دو آنتن با قدرت گیرندگی 5 دسی بل که قابلیت تحت پوشش قرار دادن محیط وسیعی را دارد. یکی از ویژگی های محصولات تی پی لینک به ویژه مودم های این کمپانی امکان مدیریت و نصب آسان دستگاه می باشد.

یکی دیگر از تولیدات کمپانی TP-LINK که در مقایسه با سایر محصولات این کمپانی از تقاضای بیشتری برخوردار است، عرضه کارت شبکه در نمایندگی TP LINK است. کارت شبکه تی پی لینک مدل TL-WN781ND یکی از انواع این دستگاه است که قابلیت هایی از قبیل پشتیبانی از مود Ad Hoc جهت اتصال مستقیم به کارت شبکه های بی سیم، مجهز بودن به تکنولوژی CCA جهت جلوگیری از تداخل امواع، اتصال به شبکه بی سیم با حداکثر سرعت 150 مگابیت و ... از ویژگی های این دستگاه می باشد.

جمع بندی

در کل اگر به دنبال محصولات مربوط به شبکه و وسایل مخابراتی در رده های مختلف هستید، بدون شک یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این محصولات شرکت تی پی لینک TP-LINK می باشد. این کمپانی با داشتن 47 درصد از سهم بازار جهانی و نیز با گسترش نمایندگی TP LINK در اکثر کشورهای جهان و شهرهای ایران از قبیل نمایندگی تی پی لینک در مشهد، نمایندگی tp-link در اهواز، نمایندگی tp link تبریز، نمایندگی tp link در قم و .. با ارائه خدمات پس از فروش محصولات از قبیل پشتیبانی مودم tp-link و .. اقدام به فروش محصولات خود می کند. ایسوس سنتر به عنوان نمایندگی TP LINK ارائه دهنده انواع محصولات تی پی لینک با ارائه پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد و همچنین می توانید لیست قیمت محصولات TP-LINK را در سایت مشاهده فرمایید.