ثبت سفارش
تعداد
عنوان

نمایندگی htc

امروزه یکی از ابزارهای ارتباطی که توانسته خود را به صورت یکی از دستگاه های مهم و بسیار کاربردی وارد زندگی بشر کند، تلفن همراه است. این دستگاه در ابتدای معرفی به منزله ارتباط ارائه شد. موبایل با گسترش و رشد فناوری توانست با بهره بردن حداکثری از این قابلیت ها در عصر امروز یکی از پدیده های نوظهور عصر الکترونیک و دنیای دیجیتال لقب بگیرد. این دستگاه با کاربردهای بسیار متنوع جزء لاینفک بشر امروزه محسوب می شود تا جایی که برای بسیاری از افراد زندگی بدون آن امکان پذیر نیست. به واسطه دلایلی که ذکر شد، صنعت طراحی و تولید گوشی همراه به یکی از پردرآمد ترین تجارت ها تبدیل شد. پس از معرفی اولین گوشی همراه، شرکت های مختلفی سعی به طراخی و تولید این دستگاه کردند. یکی از این کمپانی ها که توانست با رقبای بسیار قدرتمند در این صنعت نام خود را سر زبان ها بیندازد شرکت اچ تی سی (HTC (High Tech Computer Corporation بود. کمپانی HTC در سال 1997 میلادی توسط افرادی به نام های وانگ، پیتر چو، اچ تی چو در کشور تایوان تاسیس شد.

در ادامه برای آشنایی با انواع محصولات htc همراه ایسوس سنتر asuscenter، نمایندگی htc باشید.

انواع محصولات htc

مدیران و مهندسان شرکت اچ تی سی با تولید محصولاتی از قبیل کامپیوتر جیبی، لپ تاپ، تبلت، هدست مجازی و نیز اصلی ترین تولید این برند گوشی هوشمند، برند htc را معرفی کردند که سعی می کنیم به معرفی هر یک از این محصولات اچ تی سی و نمایندگی HTC بپردازیم.

گوشی هوشمند اچ تی سی HTC

اصلی ترین محصول تولید شده اچ تی سی که کمک بسیار زیادی در محبوبیت این برند کرده است، گوشی موبایل هوشمند است. این کمپانی با یدک کشیدن تولید کننده این گوشی هوشمند مبتنی بر پلتفرم ویندوز مایکروسافت در سال 2000 میلادی پا در عرصه صنعت گوشی های هشمند گذاشت. همچنین شرکت اچ تی سی با تحولات و انقلابی جدید در تولید گوشی موبایل با طراحی و ارائه اولین گوشی لمسی دنیا در سال 2007 میلادی خود را به عنوان یک نوآور در این صنعت معرفی کرد.

مهندسان شرکت اچ تی سی نبوغ در تولید گوشی همراه را با معرفی اولین گوشی هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اندروید ادامه داد. با معرفی این قابلیت در گوشی های موبایل، باید انقلابی در تولیدات دیگر این کمپانی و سایر شرکت ها را به حساب آورد. اگر بخواهیم به مهم ترین گوشی های تولید شده توسط شرکت اچ تی سی اشاره کنیم می توان به:

اولین گوشی تلفن همراه با سیستم عامل اچ تی سی با عرضه موبایل G1 شروع شد که باید آن را بنیان گذار تحول و گسترش گوشی هوشمند دانست.

ابتدا برند اچ تی سی با طراحی گوشی ‌های Wizard،Tytn وP3600 Trinity در اواسط دهه 2000 معرفی شد.

کمپانی در سال 2007 میلادی با معرفی مدل های HTC Touch Cruise , HTC Touch Dual و HTC Phoeus به تولیدات خود ادامه داد.

سال 2008 میلادی اچ تی سی با معرفی دو گوشی HTC Touch Diamond و HTC Touch Pro که در سطح بالا و شکیل بودند را به بازار ارائه کرد.

با معرفی سیستم عامل اندروید، اچ تی سی گوشی ‌های (T-Mobile G1 (HTC Dream و پس از آن HTC Magic را معرفی کرد تا در سال ‌های 2008 و 2009 با تولید گوشی های مبتنی بر اندروید جایگاه خود را به عنوان یک برند سازنده گوشی‌ های اندروید تثبیت کند. سال 2009 برای شرکت اچ تی سی سال پرکاری با معرفی مدل های HTC Diamond 2 و Touch Pro 2 بود و همچنین با رونمایی از گوشی زیبای HTC Snap به کار خود ادامه داد.

سیر تحولات گوشی های اچ تی سی با معرفی HTC Hero در سال 2009، Google Nexus One و مدل‌ های HTC Desire ،Smart ،EVO 4G ،Droid Incredible و Wildfire در سال 2010، مدل HTC One X در سال 2012 و نیز در همین سال HTC EVO 4G LTE+ ،Desire V ،Desire X ،One X و One VX را با طراحی مشابه روانه بازار ساخت.

سال 2013 با معرفی مدل HTC One M7 شروع شد و نیز با رونمایی از HTC One mini و One Max و نسل‌های بعدی یعنی M8 و M9 ادامه داشت. در همین سال سری گوشی های Desire با مدل های Desire 600،Desire 700، 816 و 820 و HTC Butterfly 2 را معرفی کرد.

سال 2016 با معرفی دهمین گوشی سطح بالا با نام HTC 10 شروع شد. در سال 2017 نوبت به معرفی HTC U Ultra، U11 و U11 Plus رسید.

در کل شما می توانید برای خرید هریک از مدل های گوشی اچ تی سی با مراجعه به نمایندگی اچ تی سی HTC Representative از قبیل سایت ایسوس سنتر به عنوان نمایندگی HTC انتخاب مناسبی داشته باشید.

کامپیوتر جیبی، لپ تاپ، تبلت، هدست واقعیت مجازی اچ تی سی HTC

برند اچ تی سی با ورود خود به بازار صنعت دیجیتال در ابتدا با طراحی اولین کامپیوتر جیبی در سال 2002 میلادی با سیستم عامل مایکروسافت و نیز تولید لپ تاپ نام خود را معرفی کرد.

مهندسان برند اچ تی سی با بهره بردن از تجربیات بدست آمده در تولید گوشی های هوشمند تصمیم به طراحی و تولید تبلت با سری نکسوس Nexus گرفتند.

از جمله محصولات شرکت اچ تی سی که از فناوری قابل قبولی برخوردار است هدست واقعیت مجازی می باشد که در سال 2016 معرفی شد.

جمع بندی

در پایان با معرفی محصولات کمپانی اچ تی سی به ویژه گوشی های هوشمند این برند، گرچه شرکت اچ تی سی در سال های اخیر نتوانسته موفقیت های سال های ابتدایی را تکرار کند ولی همچنان یکی از برندهای محبوب می باشد. کمپانی اچ تی سی HTC هم اکنون با بیش از 5000 هزار کارمند با تولید انواع محصولات خود و ارائه و توزیع آن ها از طریق نمایندگی اچ تی سی HTC Representative در سراسر دنیا از قبیل نمایندگی HTC در آمریکا، نمایندگی HTC در انگلستان، نمایندگی HTC در کانادا، نمایندگی HTC در ایران و ... و نیز ایجاد نمایندگی HTC در شهرهای ایران شامل: نمایندگی فروش htc در مشهد، نمایندگی htc در تبریز، نمایندگی htc در رشت، نمایندگی htc در چارسو و ... اقدام به فروش اصلی ترین تولید خود اعم از گوشی موبایل از طریق نمایندگی فروش گوشی های htc می کند.

 پرسش و پاسخ و ارسال نظرات
پیغام:
کد مقابل را وارد کنید ...