ثبت سفارش
تعداد
عنوان

نمایندگی وسترن دیجیتال

شرکت وسترن دیجیتال

شرکت وسترن دیجیتال (Western Digital) در 26 اکتبر سال 2000 تأسیس شد، یک شرکت توسعه دهنده، تولید کننده و ارائه دهنده انواع دستگاه ها و راه حل های ذخیره سازی داده ها است که به نیازهای فناوری اطلاعات و زیرساخت هایی که از گسترش داده ها که تقریبا در هر صنعتی که مورد نیاز است، استفاده می شود. مجموعه تولیدات این شرکت به دو دسته تقسیم می شود: دستگاه های دیتا سنتر (ظرفیت و عملکرد سازمانی هارد دیسک درایو )، درایوهای جامد سازمانی (SSDs). این شرکت همچنین درآمد حق امتیاز و مجوز مربوط به مالکیت معنوی خود را در هر یک از دو دسته از تولیدات خود گنجانده است. این شرکت محصولات خود را عمدتا تحت مارک های HGST، SanDisk و WD به فروش می رساند و محصولات آن از طریق توزیع، خرده فروشی ها و کانال های مستقیم در نمایندگی وسترن دیجیتال در سراسر جهان فروخته می شود که فروشگاه ها تحت نمایندگی فروش محصولات وسترن دیجیتال می توانند با اخذ نمایندگی وسترن دیجیتال Western Digital Representation از این شرکت اقدام به فروش محصولات این شرکت نمایند. عملیات این شرکت خارج از ایالات متحده شامل تأسیسات تولیدی در چین، ژاپن، مالزی، فیلیپین و تایلند و همچنین دفاتر فروش در سراسر آمریکا، آسیا و اقیانوسیه، اروپا و خاورمیانه است، که می توانید با مراجعه به سایت رسمی وسترن دیجیتال، نمایندگی وسترن دیجیتال Western Digital Representation را در سراسر دنیا مشاهد کنید.

نمایندگی فروش محصولات وسترن دیجیتال

این شرکت در دنیا به قدری محبوب و مشهور است که حتی در ایران هم داری نمایندگی رسمی می باشد. شما می توانید نمایندگی فروش وسترن دیجیتال را در اکثر شهرها مانند: نمایندگی وسترن دیجیتال در اصفهان، نمایندگی وسترن دیجیتال در تهران، نمایندگی وسترن دیجیتال در تبریز و دیگر شهر های ایران مشاهد کنید. از آنجایی که اکثر مردم، این برند را با محصولات هارد آن ( اعم از اینترنال، اکسترنال و اس اس دی ) میشناسند علاوه بر نمایندگی فروش هارد وسترن دیجیتال در تهران، نمایندگی تعمیر هارد وسترن دیجیتال نیز در اکثر شهر های کشور موجود است و با یک جستجوی کوچک می توان به تمام نمایندگی وسترن دیجیتال دست یافت تا علاوه بر کاهش هزینه های پستی از ضربه خوردن آن نیز جلوگیری کرد.

با این شرکت بیشتر آشنا شوید

وسترن دیجیتال در صدد ایجاد یک فرهنگ متمرکز است که کارکنان آن می توانند رشد کنند ( این نگرش در تمام نمایندگی وسترن دیجیتال در سراسر دنیا وجود دارد ). همچنین این شرکت معتقد است که جذب نیروی کار با استعداد و متنوع یکی از کلید موفقیت های آن است. ما در تلاش برای ایجاد محیط صمیمی برای کارکنان خود هستیم تا بتوانند چالش های حرفه ای و فکری را به نحو احسن مدیریت کنند، نوآوری و خلاقیت را میان خود تشویق کنند و در عوض موفقیت در کار گروهی موثر را پاداش بگیرند. این شرکت معتقد است که فرهنگی که کارکنان را قادر بسازد تا به بهترین شکل بر کار خود تمرکز کنند منجر به ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و نوآورانه می شود که نتیجه آن خدمات رسانی مقتدرانه به مشتریان برتری عملیاتی نسبت به دیگر رقبا خواهد بود. تا سال 2020، بیش از 30 میلیارد دستگاه به اینترنت متصل خواهند شد. وسترن دیجیتال وظیفه عملیاتی کردن این هدف را دارد. به طوری که محصولات ما با جاسازی در اکثر وسائل نقلیه به کاربران توانایی کنترل همه چیز را می دهد. از اتومبیل های خودمختار گرفته تا دوربین های نظارتی و حتی هواپیماهای بدون سرنشین.

در پایان می توان گفت وسترن دیجیتال به عنوان یک شرکت جهانی، معتقد است که موثرترین راه برای در نظر گرفتن تنوع مشتریان و جوامع ما این است که آن را از داخل درک کنیم. این شرکت بر این باور است که همجوشی دیدگاه های مختلف، بهترین نتایج را برای کارکنان، شرکت، مشتریان و جهان اطراف به دنبال دارد.پرسش و پاسخ و ارسال نظرات
پیغام:
کد مقابل را وارد کنید ...