ثبت سفارش
تعداد
عنوان

نمایندگی نترونیکس

با اوج گرفتن فناوری و تکنولوژی شبکه در دنیای امروزی، این صنعت یکی از علوم اصلی با تجهیزات مرتبط به خود پا در زندگی بشر گذاشت. شیوع صنعت فناوری شبکه با انقلابی در دنیا با گسترش وسایل ارتباطی و .. تاثیری در کلیه ارکان بشر از قبیل اقتصاد، صنعت، ارتباط بین مردم دنیا و .. داشته است. از آنجایی که تکنولوژی تجهیزات شبکه و ارتباطات از علوم نوظهور با فناوری بالایی بود معدود کمپانی هایی قادر به تامین لوازم مرتبط به آن بودند. یکی از این شرکت ها، شرکت نترونیکس  Netronics می باشد. برند نترونیکس که با عنوان تکنولوژی نترونیکس در دنیا شناخته می شود در سال 1996 میلادی در کشور کانادا تاسیس شد. امروزه کمپانی Netronics یکی از بزرگ ترین و به نام ترین سازنده های تجهیزات شبکه و ارتباطات در دنیا شناخته می شود که شما می توانید محصولات این برند را از نمایندگی نترونیکس تهیه و خریداری نمایید.

در ادامه برای آشنایی با انواع محصولات نترونیکس و نمایندگی نترونیکس Netronics Representation همراه ایسوس سنتر asuscenter نمایندگی برند نترونیکس باشید. 

انواع محصولات نترونیکس

کمپانی نترونیکس با فعالیت عمده در تولید محصولاتی اعم از اطلاعات و ارتباطات صوتی، تجهیزات شبکه با بروزترین تکنولوژی های ارتباطی رادیو، لیزر و ارتباطات بی سیم با کیفیت بالا و قابل اطمینان، پا در عرصه طراحی و تولید تجهیزات شبکه و تجهیزات مرتبط به آن گذاشت. مدیران ارشد برند نترونیکس Netronics با بهره گیری از توان فنی مهندسان خبره و کاربلد خود همواره از پشگامان و پیشرو در زمینه تجهیزات شبکه و ارتباطات بوده است. تولیدات این شرکت آنقدر به اعتبار بالا رسیده است که عمده فعالیت های این برند در بخش های استراتژی نفت و گاز و بانکداری، خدمات مخابراتی و نیز ارائه اینترنت به کاربران می باشد. در ادامه به تعدادی از انواع محصولات نترونیکس با مشخصات آن ها اشاره می کنیم. 

رادیو نقطه به نقطه نترونیکس Netronics

رادیو نقطه به نقطه نترونیکس که با امکان حفظ تمامی قابلیت های خانواده Netronics از قبیل Dual Polar و پشتیبانی از MIMO پهنای باند کمتری را ارائه می دهد، نمونه ای از رادیو نقطه به نقطه مدل 5x25 می باشد که می توانید آن را از نمایندگی نترونیکس تهیه نمایید.

رادیو وایرلس Netronics

رادیو وایرلس استریم نترونیکس محصولی دیگر از این شرکت می باشد که برای شرکت های مخابراتی طراحی و تولید می شود. این دستگاه با قابلیت هایی از قبیل توانایی ارائه سرویس به شرکت ها و اپراتورهای تلفن همراه، رادیویی با توان انتقال بالا به دو صورت متقارن و نامتقارن، پشتیبانی از استاندارد IP67 جهت استفاده در مناطق گرم، سرد و مرطوب و ... طراحی و تولید می شود. 

اکسس پوینت نترونیکس Netronics

از دیگر تولیدات کمپانی نترونیکس که یکی از تجهیزات شبکه و ارتباطات می باشد انواع اکسس پوینت می باشد. اکسس پوینت وای فای از خانواده نت پوینت نترونیکس است که با ساختار سکتورال خود جهت استفاده در محیط های بیرونی (outdoor) نظیر خیابان ها طراحی شده است. به کمک بهره مندی از فناوری NBF در شکل دهی BeamFroming در این محصول امکان بازدهی بهتری نسبت به سایر محصولات در این رده را برای کاربران فراهم می آورد و همچنین بر این اساس می تواند پوشش بهتری را ایجاد نماید. نمونه ای از مدل های این تجهیزات Netronics NetPoint 3x2.4 G2 است که با قابلیت هایی از قبیل مقاومت ضد آب، مناسب جهت استفاده در محیط های شهری و برون شهری، بازدهی اقتصادی بی نظیر و .. می باشد.

جمع بندی

همان طور که در ابتدای متن گفته شد کمپانی نترونیکس Netronics یکی ازبزرگ ترین برندهای ارائه دهنده شبکه های بی سیم (وایرلس) و سایر تجهیزات مرتبط به این تکنولوژی می باشد. کاربرد انواع تولیدات و تجهیزات شرکت نترونیکس با توجه به همه گیر بودن آن از قبیل کاربرد شهری، کاربرد در امنیت عمومی، کاربرد در نفت، گاز و صنعت، کاربرد در شبکه های سازمانی، کاربردهای معدنی، کاربرد در سواحل و بنادر و ... برای هر کشور و جامعه ای با هر اقلیمی مورد استفاده قرار می گیرد. به همین جهت این کمپانی با گسترش و احداث نمایندگی نترونیکس Netronics Representation در سراسر جهان از قبیل نمایندگی نترونیکس در آمریکا، نمایندگی نترونیکس در استرالیا، نمایندگی نترونیکس در چین، نمایندگی نترونیکس در ایران و ... اقدام به عرضه محصولات خود کرده است. 
شما می توانید برای خرید اینترنتی انواع محصولات این شرکت در سایت ایسوس سنتر نمایندگی فروش نترونیکس اعم از نمایندگی رادیو نترونیکس و ... خرید خوبی به همراه گارانتی اصلی داشته باشید. پرسش و پاسخ و ارسال نظرات
پیغام:
کد مقابل را وارد کنید ...