ثبت سفارش
تعداد
عنوان

نمایندگی لنوو

" ما یک شرکت چینی نیستیم، بلکه ما یک شرکت جهانی هستیم " این سخن مدیرعامل شرکت لنوو است.

Lenovo یکی از شرکت های پیشرو در زمینه فن آوری های نوین تکنولوژی در جهان شهرت دارد، تولید رایانه های نوآورانه و دستگاه های تلفن همراه هوشمند از جمله تولیدات آن ها است. این شرکت در حال حاضر، رتبه ۲۸۶ را در میان ۵۰۰ شرکت ثروتمند دنیا را دارد. همچنین بزرگترین فروشنده کامپیوترهای خانگی و چهارمین شرکت بزرگ در بین تولید کنندگان گوشی های هوشمند است. در حالی که نام تجاری لنوو در سال ۲۰۰۴ به وجود آمده، اما این شرکت تاریخ بسیار طولانی دارد. در سال ۱۹۸۴، Legend Holdings با سرمایه ۲۵۰۰۰ دلار در یک اتاق نگهبانی در چین تشکیل شد. این شرکت در سال ۱۹۸۸ در هنگ کنگ ثبت شد و توانست تبدیل به بزرگترین شرکت کامپیوتر در چین شود. شرکت Legend Holdings در سال ۲۰۰۴ نام خود را به Lenovo تغییر داد. امروزه لنوو یک شرکت فناوری شخصی با سرمایه ۴۷ میلیارد دلاری و بیش از ۵۷۰۰۰ کارمند ( از جمله سرمایه گذاری مشترک ) را داراست و نمایندگی لنوو Lenovo Representative در بیش از ۶۰ کشور جهان فعال می باشد و به مشتریان خود که در بیش از ۱۶۰ کشور جهان هستند خدمات خود را ارائه میکند. این شرکت همچنین دارای مراکز تحقیقاتی و تولیدی بزرگ در کشورهای مختلف جهان است.

لنوو چهار سال بیش تر از بازار تکنولوژی رشد کرده است ( یعنی چهار سال جلوتر از بازار است )، زیرا این شرکت محصولات استثنایی مهندسی شده ای را برای کاربران خود طراحی میکند. به گفته این شرکت ؛ مشتریان ما از نوآوری برای تحقق پیشرفت در جهان استفاده می کنند و ما با در نظر داشتن این امر، محصولات خود را طراحی و تولید می کنیم. این امر با الهام بخشیدن به مصرف کنندگان و استفاده از تخیل مهندسانی که وظیفه ساخت قطعات را دارند امکان پذیر است. بنابراین تکنولوژی ما برای کمک کردن به پیشرفت جامعه است. لنوو با پیشرفت سریع خود به طور غیرقابل باوری گوی سبقت را از دیگر رقبای خود ربوده است به طوری که این شرکت در جولای ۲۰۱۴ شرکت موتورولا را جزو دارایی خود کرد و توانست با خرید این شرکت به سومین شرکت بزرگ تلفن همراه تبدیل شود و همینطور رهبری نوآورانه بازار را نیز دستخوش تغییر و تقویت کند. چه یک کامپیوتری خانگی یا تلفن هوشمند یا تبلت یا تلویزیون هوشمند یا یک سرور یا هاردهای ذخیره سازی، هر آنچه مشتریان نیاز دارند لنوو ان را برآورده می سازد. روز به روز محصولات لنوو در سطح جهانی گسترش می یابد و گسترش و ریشه های عمیق آنها در بازار بزرگ تکنولوژی محسوس است، آنها نه تنها در فروش و توزیع سرمایه، بلکه در تحقیق و توسعه و واگذاری نمایندگی لنوو Lenovo Representative به اقسا نقاط دنیا نیز در حال پیشرفت هستند. این دستاورد های جهانی و اعطای نمایندگی ها، این شرکت را قادر می سازد تا شروع جدیدی در هر نقطه از جهان را که میخواهد ایجاد کند. همچنین این شرکت می خواهد این کار را به شیوه ای مناسب انجام دهد . با دیدگاه خود ، دیدگاه جهانی مورد نظرشان را بسازند و تعهدشان را به ساختن فناوری برای افرادی که فناوری را به عنوان ابزاری برای انجام کارهای بزرگ مورد توجه قرار می دهند برسانند.

همانطور که در ایران نیز مشاهده می کنید هر روزه به تنوع محصولات لنوو افزوده می شود و گستردگی محصولات این شرکت را در نمایندگی فروش لنوو و حتی در دیگر فروشگاه ها میتوان یافت. این بدین معناست که این شرکت توانسته رابطه خوبی بین خود با کاربران ایرانی ایجاد کند و بتواند در بازار تکنولوژی ایران جزو گزینه های خرید علاقه مندان به این حوزه باشد. این رضایت به سادگی به وجود نمی آید، شاید بتوان مهمترین دلیل آن را گستردگی نمایدگی فروش لنوو و همچنین پاسخگویی شرکت از طریق همین نمایدگی ها دانست. با توجه به جمعیت ایران و دوست داران تکنولوژی نمایندگی فروش لنوو را میتوانید در اکثر شهرهای ایران به راحتی پیدا کنید به عنوان مثال نمایندگی لنوو در کرج، نمایندگی لنوو در شهریار، نمایندگی لنوو در اصفهان، نمایندگی لنوو در مشهد، نمایندگی لنوو در تبریز، نمایندگی لنوو در مازندران، نمایندگی لنوو در شیراز، نمایندگی لنوو در رشت و بسیاری دیگر از استان ها و شهرستان های دیگر که می توانید در همین وب سایت (asuscenter.ir) به کسب اطلاعات بیشتر بپردازید.پرسش و پاسخ و ارسال نظرات
پیغام:
کد مقابل را وارد کنید ...