ثبت سفارش
تعداد
عنوان

نمایندگی فوجیتسو

شرکت فوجیتسو در یک نگاه

فوجیتسو Fujitsuیک شرکت ژاپنی است که در سال 1935 تاسیس شد که پیشرو در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است و طیف گسترده ای از محصولات مرتیط با تکنولوژی و خدمات مربوط به آن را ارائه می دهد. این شرکت تقریبا 140،000 نفر از مشتریان خود را در بیش از 100 کشور پشتیبانی (نمایندگی فوجیتسو ) می کند. این کمپانی هفتمین شرکت بزرگ در جهان و همچنین اولین شرکت در زمینه ارائه دهنده خدمات آی تی در ژاپن است. گروه فوجیتسو بیش از 78000 اختراع ثبت شده در سراسر جهان دارد. فوجیتسو راه حل های جامع در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات را ارائه می دهد. علاوه بر ارائه خدمات چند منظوره، کسب و کار جامع ما شامل توسعه ، ساخت ، فروش و نگه داری محصولات پیشرفته ، با کیفیت بالا و دستگاه های الکترونیکی است که این خدمات را امکان پذیر می سازد .

همان طور که در بالا اشاره شد ، زمینه فعالیت این شرکت در زمینه تکنولوژی است بنایراین محصولات این شرکت نیز از این قاعده مستثنا نیستند. همین نکته توضیحی است درباره محصولات این شرکت و تنوع بالای آن ها. از قطعات کوچک کامپیوتر مانند رم و موس گرفته تا نرم افزارهای گوناگون. همچنین مانیتور ، کیبورد ، لپ تاپ های قدرتمند و همچنین سرور های عظیم و پیچیده ، که هر کدام از این محصولات در مدل های گوناگون با ویژگی های مختلف و طبق نیاز مشتریان تولید می شوند .

اختصاص نمایندگی فوجیتسو

با این که این شرکت اصلیتی ژاپنی دارد اما این باعث گستردگی و پیشرفت در بازار های دیگر کشورها و حتی دیگر قاره ها نشده است . فوجیتسو در سراسر جهان تجارت می کند ، که توسط شبکه جهانی تحقیق و توسعه ، تولید ، مرکز داده ها ، ادغام سیستم ، مشاوره ، فروش و پشتیبانی ، پشتیبانی می شود . شعار این شرکت بهره گیری از تخصص و منابع جمعی ، برای ارائه خدمات فناوری و محصولات در پلت فرم جهانی و همچنین استفاده از حضور قوی چند ملیتی برای ارائه خدمات و راه حل های بهینه می باشد. گستردگی نمایندگی فوجیتسو Fujitsu Representative در تمامی قاره ها ( آمریکا ، آفریقا ، اروپا و غیره ) به طور کامل قابل دسترسی است .

این شرکت در قدیم در کشور ما به واسطه سرور های پیشرفته خود که در سازمان ها از آن ها استفاده می شد شهرت داشت اما امروزه و با تولیدات جدید خود توانسته قدرت رقابت خود را در بازار های لپ تاپ و لوازم جانبی ، اعم از لوازم جانبی برای کامپیوتر های خانگی و قطعات سخت افزاری آن ها را فراهم کند و مشتری را وادار کند که در هنگام خرید ، محصولات این شرکت را با دیگر محصولات رقبا بررسی کنند و با مقایسه آن ها بهترین انتخاب را انجام دهد .

در ایران نیز نمایندگی فوجیتسو Fujitsu Representative به صورت گسترده در شهر های گوناگون وجود دارد: نمایندگی فوجیتسو در مشهد ، نمایندگی فوجیتسو زیمنس در تهران ، نمایندگی فوجیتسو در اصفهان ، نمایندگی فوجیتسو در شیراز ، نمایندگی فوجیتسو در تبریز ، نمایندگی فوجیتسو درتهران ، نمایندگی فوجیتسو در مازندران . شما می توانید ادرس نمایندگی فوجیتسو و همچنین دقیق ترین و به روزترین اطلاعات درباره محصولات این شرکت را در وب سایت ایسوس سنتر به نشانی asuscenter.ir پیدا کنید.

فوجیتسو در آینده

پیشرفت های این شرکت تمامی ندارد . تحقیقات جدید درباره این شرکت که به تازگی به چاپ رسیده است خبر از پیشرفت در زمینه هایی مانند تولید انواع ربات در تمامی زمینه ها ( پزشکی ، ورزشی ، تحقیقاتی و غیره ) همچنین استفاده از تکنولوژی در زندگی روزمره انسان ها و کمک به کارایی بهتر در زندگی آن ها ( مانند خریدهای الکترونیک و همگام سازی سیستم های بانکی و یکپارچه سازی آنها ) است . ناگفته نماند ، از این تحقیقات با نام تحول دیجیتالی یاد می شود.

 

 پرسش و پاسخ و ارسال نظرات
پیغام:
کد مقابل را وارد کنید ...