ثبت سفارش
تعداد
عنوان

نمایندگی سونی

بدون هیچ تردیدی بعد از جنگ جهانی دوم یکی از کشورهایی که توانست مجددا کشور خود را از پایه به صورت اصولی بسازد، کشور ژاپن است. یکی از فعالیت های این کشور در بخش انواع تولید محصولات مختلف بود. بحث اصلی این متن، معرفی تولیدات این کشور در زمینه صنعت الکترونیک از قبیل تلوزیون و مانیتور، دوربین های تصویر برداری، کامپیوترهای شخصی، گوشی های موبایل و ... می باشد.

کمپانی سونی در ابتدای فعالیت خود که با همکاری و نبوغ ایده های مختلفی مانند توسعه محصولات خود و نیز بالا بردن مهارت بازاریابی به معرفی تولیدات خود پرداختند تا جایی که امروزه به یک برند بزرگ در جهان تبدیل شدند.

شرکت و برند سونی از ابتدای ورود خود به صنعت دیجبتال با اختراعات محصولاتی، توانست نام سونی را به عنوان یک کمپانی با ابداعاتی در دنیای تکنولوژی، همگان را هیجان زده کند.

برخی از این اختراعات مانند اولین دستگاه ضبط صوت با نام Type G در سال 1950 میلادی بود. در سال 1955 میلادی اقدام به معرفی اولین رادیوی ترانزیستوری کرد . سال ها بعد نیز با رونمایی از اولین دستگاه ضبط صدا با نام TC-100 در سال 1966 مجدد خود را به رخ همگان در این صنعت کشید. این شرکت در سال 1968 با همکاری کمپانی CBS از اولین Sony Records که قابلیت ضبط و پخش را دارا بود پرده برداشت و نیز همچنن در همین سال با معرفی اولین تلوزیون رنگی سال پرکاری را به پایان رساند.

در ادامه ابداعات کمپانی سونی در سال 1971 به رونمایی از دستگاه پخش کننده کاست ویدئویی رنگی و نیز در سال های بعد (1975) به معرفی جدیدترین دستگاه ضبط کننده ویدئویی با قابلیت کیفیت بیشتری پرداخت.

یکی از دستگاه هایی که غالبا همه خاطراتی با آن داریم واکمن که امکان پخش موسیقی در همه ی مکان ها را داشت در سال 1979 برای اولین بار توسط کمپانی سونی معرفی شد. با معرفی سی دی ها مهندسان این شرکت با معرفی اولین پخش کننده CD در سال 1982 و نیز با بهره بردن از این دستگاه در سال 1984 نسخه پیشرفته تر این مدل را با نام Discman معرفی و روانه بازار کرد.

در دهه 90 هزاره دوم کمپانی سونی با معرفی کنسول بازی PlayStation در سال 1994 سود فراوانی از این دستگاه کرد. این دستگاه محبوب میان اکثر کاربران با هر جنسیت و سنی با معرفی مدل های جدیدتر تا سال 2012 با نام پلی استیشن 4 توانست فروشی بیش از 20 میلیون دستگاه سود قابل توجهی کسب کند. شرکت سونی که در چندین دهه فعالیت و تجربیات زیاد در صنعت دیجیتال اقدام به رونمایی از دوربین دستی ضبط ویدئو در سال 1995 کرد.

یکی از محصولات کمپانی سونی که در هزار دوم توانسته مخاطبان و کاربران به خود را کسب کند، گوشی موبایل سونی است. برند سونی Sony در سال در 2001 وارد صنعت تولید گوشی موبایل شد.

اگر بخواهیم گوشی های موبایل برند سونی را از ابتدا معرفی کنیم باید از سال 2002 با معرفی گوشی های سونی با نام T68I،T100 ، P800 شروع کنیم. این محصول سونی با مدل های T610‌ در سال 2003، P910 در سال 2004، K750 در سال 2005، K800 در سال 2006 معرفی کرد. در سال 2008 میلادی مهندسان شرکت سونی Sony با معرفی سری گوشی های اکسپریا که به دو دسته X و Y تقسیم بندی می شدند تحولی در این صنعت به پا کرد.

تمام تولیدات سونی با برنامه ریزی مدیران و تلاش کارمندان این برند، امروزه به جایی رسیده که در اکثر کشورهای دنیا نمایندگی سونی Sony Representation فعال می باشد. نمایندگی سونی به غیر از ارائه محصولات خود با برند و گارانتی اصل، موضوع خدمات پس از فروش را هم پشتیبانی می کنند. یکی از کشورهایی که مخاطب های زیادی در رابطه با محصولات سونی را دارند، ایران است. به همین جهت با احداث نمایندگی سونی Sony Representation در سراسر ایران از قبیل نمایندگی سونی در مشهد، نمایندگی سونی در اصفهان، نمایندگی سونی در کرج، نمایندگی سونی در غرب تهران و نیز نمایندگی تعمیرات سونی محصولات خود را ارائه و پشتیبانی می کند. شما می توانید برای بدست آوردن آدرس نمایندگی های سونی در هر شهری مانند آدرس نمایندگی سونی در رشت، آدرس نمایندگی سونی در شیراز و کسب اطلاعات بیشتر با ایسوس سنتر همراه باشید.پرسش و پاسخ و ارسال نظرات
پیغام:
کد مقابل را وارد کنید ...