ثبت سفارش
تعداد
عنوان

نمایندگی سامسونگ

شرکت کره ای سامسونگ از سال 1938 توسط لی بیونگ چول تاسیس گردید. این شرکت در ابتدا با تجارت ماهی خشک و آرد به چین شروع به کار کرد. به ترتیب در دهه های 50 و 60 وارد دیگر تجارت ها شد تا اینکه در سال 1969 شاخه ای به نام سامسونگ الکترونیک را تاسیس کرد. شرکتی که به تولید اولین تلویزیون های سیاه و سفید می پرداخت ، سپس در دهه 70 شروع به تولید ماشین ظرفشویی ، یخچال و مایکرو ویو پرداخت. در دهه ی 80 تمرگز خود را بیشتر بر روی تولید تلویزیون های رنگی ، دوربین های فیلمبرداری ، کامپیوتر و ضبط صوت گذاشت تا جایی که برخی از این محصولات را به آمریکای شمالی نیز صادر میکرد. نخستین تلفن همراه ، ساخت این کمپانی در سال 1995 بیرون آمد که به درستی هم کار نمیکرد اما پس از اشتباهات اولیه در نهایت در سال 1999 سامسونگ موفق شد اولین تلفن همراه با قابلیت اتصال به اینترنت را عرضه کند و از آنجا بود که تلفن های همراه سامسونگ تبدیل به سودآورترین کسب و کار این شرکت شد.

همانطور که میدانید تنوع محصولات سامسونگ در زمینه تکنولوژی بسیار زیاد است. البته این تنوع باعث افت کیفیت در این محصولات نشده است و این شرکت همواره در هر زمینه فعالیت خود حضوری قدرتمند داشته است.

در عرصه تلفن های هوشمند ، سامسونگ به تدریج حضور خود را در بازار به اثبات رساند تا جایی که ر سال 2010 اولین پرچمدار اندرویدی خود را با نام خانواده گلکسی اس معرفی و رونمایی کرد. و از آن زمان به بعد یکی از رهبران بازار تلفن همراه است.

اختصاص نمایندگی سامسونگ

نمایندگی موبایل سامسونگ هم در کنار دیگر نمایندگی های محصولات این شرکت در کشور ما به صورت رسمی مشغول فعالیت هستند و به تبع آن نمایندگی تعمیرات سامسونگ ، که شما میتوانید با مراجعه به سایت asuscenter.ir نسبت به شماره نمایندگی سامسونگ ، نمایندگی فروش سامسونگ و تلفن نمایندگی سامسونگ اطلاعات دقیق تری کسب کنید.همچنین قابل به ذکر است که نمایندگی سامسونگ Samsung representative در اکثر شهر های ایران مانند : نمایندگی سامسونگ در تهران ، نمایندگی سامسونگ اصفهان ، نمایندگی سامسونگ در کرج ، نمایندگی سامسونگ در تبریز ، نمایندگی سامسونگ در شیراز ، نمایندگی سامسونگ اهواز ، نمایندگی سامسونگ مشهد و چند شهر دیگر حضور فعال و رسمی دارند.

این شرکت همچنین به تولید تبلت ها و لپ های هوشمند با رابط کاربری قوی نیز شهره جهانی دارد. در کنار این محصولات باید تلویزیون های پیشرفته و حیرت انگیزش را نیز به آنها اضافه کنیم که با وضوح تصویر بالا ، خاطره ای دلچسب را برای خانواده شما رقم میزند. به طوری همه ساله مردم در انتظار رونمایی از جدیدترین محصولات این کمپانی و رقابت آن با محصولات دیگر رقبا هستند. به نوعی آنها در انتظار شگفتی اند.

چند سالی است که سامسونگ در حوزه سلامت نیز گام های موثر و مفیدی برداشته است. از ارائه تجهیزات پیشرفته درمانی برای بیمارستان ها تا حوزه سلامت شخصی Samsung Health نام پروژه ای است که در سال 2012 به صورت یک اپلیکیشن ساده بر روی گوشی های این کمپانی به صورت پیش فرض قرار داشت. این نرم افزار در طی سال های اخیر پیشرفت چشم گیری داشته است به طوریکه میتواند نسبت به قد و وزن شما یک رژیم غذایی و یک برنامه ماسب ورزشی ارائه دهد. همزمان با گسترش این اپلیکیشن شرکت سامسونگ دست به تولید ساعت های هوشمند با رابط کاربری اندروید زد که قابل اتصال و همخوانی اطلاعات از روی ساعت به روی گوشی های سامسونگ خود را دارد. نام این محصول samsung gear watch است که همواره در حال به روز رسانی با قابلیت های جدید وکاربردی ( مانند اتصال به اینترنت ، قابلیت مکالمه و ... ) است.

الهام بخش باش تا بتونی دنیا رو بسازی ؛ این شعار شرکت سامسونگ برای چشم انداز خود در سال 2020 است. سامسونگ قصد دارد تکنولوژی هوشمند سازی را در لوازم خود به حدی گسترش دهد که مردم بتوانند حتی با یک نرم افزار ساده محصولات هوشمند اطراف زندگی خود را کنترل کنند. برای این کار سامسونگ از راه های خلاقانه و آزمون و خطا های گسترده ای به یکپارچگی در ارتباط هوشمند با محصولات خانگی خود شده است. به طوری که این قابلیت هم اکنون بر روی ساید بای ساید ها ، ماشن لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، تلویزیون و دیگر محصولات خانگی خود قابل مشاهده و در دسترس مردم است.

برای این کار سامسونگ مجبور به گسترش بازار خود در سایر نقاط دنیا شده است که این گسترش مستلزم ایجاد نمایندگی سامسونگ Samsung representative در نقاط همجوار کشورها و یا در خود کشورها جهت سهولت دسترسی و کاهش قیمت نهایی محصول است.

 پرسش و پاسخ و ارسال نظرات
پیغام:
کد مقابل را وارد کنید ...