ثبت سفارش
تعداد
عنوان

نمایندگی دینتک

امروزه صنعت IT یکی از علوم پیشتاز در دنیای علم و فناوری می باشد. همچنان روند رو به رشد همراه با تکامل باعث شده است که این فناوری به عنوان قلب تپنده علوم ارتباطات و اطلاعات تبدیل شود. بدیهی است که با همه گیر شدن تجهیزات و لوازم مربوط به این تکنولوژی کمپانی های بزرگ و مختلفی وارد این صنعت شدند. یکی از این کمپانی ها شرکت دینتک Dintek می باشد. برند دینتک در سال 1990 میلادی در کشور تایپه و با هدف تولید و ارائه محصولات الکترونیکی مطلوب و نیز تامین تجهیزات در حوزه شبکه تاسیس گردید. امروزه این شرکت پس از گذشت نزدیک به سه دهه فعالیت در حوزه شبکه و آی تی، توانسته در راستای اهداف خود از قبیل کیفیت بالا، وفاداری و بهره وری، موفقیت های بسیاری را کسب نماید و برای فروش محصولات خود نمایندگی دینتک را در کشورهای مختلف به خود اختصاص دهد.

در ادامه برای آشنایی با انواع محصولات دینتک و نمایندگی دینتک DINTEK Representation با ایسوس سنتر asuscenter نمایندگی DINTEK همراه باشید.

انواع محصولات دینتک

شرکت دینتک را با محصولاتی از قبیل قطعات الکترونیکی و سیستم های کابل کشی شبکه می شناسند. مدیران و مهندسان این کمپانی با تمرکز بر روی پیشرفت محصولات خود به یکی از قابل اطمینان ترین شرکت های تولید کننده تجهیزات شبکه تبدیل شده است. در ادامه به معرفی تعدادی از محصولات برند دینتک DINTEK می پردازیم.

ابزار پانچ دینتک

یکی از ابزارهایی که کمپانی دینتک برای پانچ کردن پایه های کیستون بکار برده، تا کاربر راحت تر و سریع تر بتواند کابل شبکه را به کیستون اتصال دهد ابزار پانچ روی کیستون است. این ابزار با دو کاربرد پانچ کردن کیستون جک های 90 درجه و هم برای کیستون جک 180 درجه مورد استفاده قرار می گیرد.

کابل شبکه دینتک

یکی دیگر از تجهیزات در شبکه که از اهمیت بالایی برخوردار است، کابل شبکه می باشد. مهندسان با توجه به لزوم ارائه بهتر خدمات و سرویس های شبکه مانند فایل شیرینگ، دسترسی اینترنت، پرینت شیرینگ و غیره با استفاده از زیر ساخت های شبکه شامل انواع سوئیچ ها، روترها و کابل های شبکه، اقدام به طراحی و تولید انواع کابل کردند. به عنوان مثال کابل های POWER MAX برند دینتک، دستهCat6 ، مشخصات کانال بیش از ClassEاستاندارد را تضمین می کنند. استفاده از محصولات عایق شدۀ POWER MAX راه حل کاملی برای نیازهای مخابراتی صدا و داده است.

پچ پنل دینتک

از دیگر تولیدات کمپانی دینتک که با قابلیت های خوبی از قبیل منعطف بودن بیشترین کارایی را دارد، پچ پنل است. یک نمونه از این محصولات پچ پنل ezi-PANEL از شرکت DINTEK است که از خانواده Multi CONNECT با کاربردهایی از قبیل مصارف فیبر نوری برای سربندی کابل مس نیز استفاده می شود.

کانکتور اسپلایس دینتک

از آنجایی که اکثر تولیدات شرکت دینتک برای کمتر کردن دغدغه های نصب، راه اندازی و استفاده از شبکه ها است، با توجه به این اصل مهندسان این کمپانی با معرفی اتصالات سریع ezi-FIEBR برند دینتک کانکتور اسپلایس کارآمد برای استفاده در جوش سرد تارهای فیبر نوری امکانی را فراهم کردند که در این تکنولوژی بدون نیاز به هیچ ابزار خاصی انواع تارهای فیبر نوری با بافر 250 تا 900 میکرون را در کمترین زمان به یکدیگر متصل می کند، که به اصطلاح به آن اتصال فیوژن سرد گفته می شود.

کیستون دینتک

همچنین یکی دیگر از انواع نمونه های تجهیزات شبکه کیستون دینتک Cat6 ezi-JACK180 است. این سری کیستون ها با قابلیت هایی از قبیل نصب و کاربری آسان، با توجه به اندازه کوچک برای کاربردهایی با تراکم بالا مناسب است و انتخاب قابل قبولی برای نیازهای مخابرات داده و صدا می باشد.

جمع بندی

در کل شرکت دینک تحت لیسانس سوئیس، توانسته در ارائه تجهیزات با کیفیت بالا و نیز قیمت های رقابتی، در بازار شبکه حضوری موفق را رقم بزند. مدیران ارشد کمپانی DINTEK با معرفی کردن انواع محصولات دینتک در سراسر جهان اقدام به گسترش نمایندگی دینتک DINTEK Representation و ارائه تولیدات خود از طریق نمایندگی دینتک در آمریکا، نمایندگی دینتک در چین، نمایندگی دینتک در ایران و اختصاص نمایندگی دینتک در شهر های مختلف با امکان دسترسی به آخرین قیمت محصولات خود از قبیل قیمت تجهیزات شبکه دینتک، اقدام به فروش این محصولات کردند.

 پرسش و پاسخ و ارسال نظرات
پیغام:
کد مقابل را وارد کنید ...