ثبت سفارش
تعداد
عنوان

نمایندگی بنکیو

نگرش شرکت بنکیو Benq

ترکیب فرهنگ و ارزش های اصلی. ما می خواهیم بخش فناوری سنتی را برای تولیدی با ویژگی هایی مانند سرعت تولید استثنایی، انعطاف پذیری بالا، بازدهی و افزایش کیفیت تمام شده محصول و پشتیبانی هرچه بهتر خدمات پالایش کنیم، ما همچنین موفق به ساخت یک فرهنگ بنکوییک با این چشم انداز نیز شده ایم.

از طریق ارزش های چهار هسته ای ما برای مردم انگیزه ایجاد می کنیم همچنین به خواسته مشتریانمان نزدیک تر می شویم و آینده بهتری برای آنان خواهیم ساخت. ما می خواهیم روابط مادام العمر با مشتریانمان داشته باشیم، ما می خواهیم درک و برآورده ساختن نیازهای آن ها، مراقبت از کارکنانمان و نگرانی در مورد محیط زیستمان در اولویت باشد. وظیفه ما ایجاد، ساخت بازار و ارائه راه حل های نوآورانه است. به طور مداوم به دنبال راه های جدید و نوآورانه برای کار و راه های جدید برای جرقه نوآوری جدید هستیم. ما محصولاتی قابل اعتماد و با کیفیت میسازیم تا از آن ها به عنوان بخشی از یک راه حل جامع برای خدمت به بشریت خلق کنیم. هدف ما لذت بردن مشتریانمان است و لذت آن ها را ما نیز جشن میگیریم. آنچه که ما در طول سال ها آموخته ایم، این است که قدرت واقعی این ارزش های اصلی این است که چگونه با هم کار می کنند تا به ما برای لذت بردن و بالا بردن کیفیت زندگی بهره بگیریم. ما معتقدیم که موفقیت های آینده ما به طور فزاینده ای بستگی به توانایی ما در ادغام نه تنها در سطح فرهنگی و کسب و کار، بلکه همچنین با مشتریان ما دارد.

تاریخچه شرکت بنکیو

هنگامی که شرکت بنکیو به طور رسمی از زیر مجموعه شرکت ایسر تایوان جدا شد توانست خود را به عنوان یکی از تولید کننده های لوازم جانبی کامپیوتر، تجهیزات رسانه ای دیجیتال و تلفن های همراه و دیگر شبکه ها و وسایل ارتباطی معرفی کند. این شرکت همچنین تولید کننده مانیتورهای LCD وCRT ، تلویزیون های ال سی دی، پروژکتورهای دیجیتال، CD-ROM، CD-RW،DVD-ROM وDVD+RW ، پرینترهای لیزری رنگی، دوربین های دیجیتال و اسکنر و تجهیزات شبکه و ارتباطات بی سیم و دیگر سیستم های دارای نمایشگر است. بیش از دو سوم درآمد این شرکت از این محصولات است. با این حال، از زمان جدا شدن از Acer در سال 2001، بنکیو یک فشار مضاعف برای ایجاد نام خود احساس کرد و تصمیم گرفت از شعار " به ارمغان آورد لذت و کیفیت به زندگی " به عنوان یک برند برتر برای عرضه محصولات خود به سمت جهانی شدن استفاده کند. در چهار سال گذشته، فروش این شرکت بیش از دوبرابر بوده است و توانست در سال 2003 بالغ بر 3.75 میلیارد دلار فروش داشته باشد. بنکیو امکان تولید در تایوان، چین، مالزی و مکزیک را دارد. چشم انداز شرکت همچنین شامل ایجاد یک شبکه از شرکت های وابسته، از جمله AU Optronics؛ تکنولوژیDaxon؛ دارفون الکترونیک؛ تکنولوژیAiroha؛ Copax Photonics؛ شرکت سرمایه گذاری Darly؛ و BenQ Guru Software Co. BenQ که توسط Kuen-Yao (K.Y.) Lee رهبری می شود در بورس اوراق بهادار تایوان است تا بتواند سهم بیشتری از مشتریان جهان را به خود اختصاص دهد.

نمایندگی بنکیو

این شرکت توانست در سال 2002 نمایندگی بنکیو BENQ Representative را در سراسر جهان راه اندازی کند. همچنین با ایجاد فروشگاه مرکزی بنکیو در نقاط مختلف دنیا برند خود و همچنین محصولات خود را تحت نمایندگی بنکیو گسترش دهد که میتوان از مانیتورهای benq و تلویزیون بنکیو به عنوان محبوب ترین تولیدات این شرکت نام برد. همچنین شما میتوانید در سایت بنکیو تمامی محصولات این شرکت نامی و همچنین آدرس نمایندگی بنکیو را نیز مشاهده کنید. به حسن وجود دفتر اصلی این شرکت در خاورمیانه خوشبختانه، محصولات با کیفیت این شرکت نیز به ایران نیز صادر میشود که نمایندگی ها در ایران تنها با نام benq ایران شناخته می شوند. به تبع وجود نمایندگی بنکیو BENQ Representative در ایران شما شاهد ایجاد نمایندگی هایی در استان های مهم ایزان هستید به عنوان مثال نمایندگی بنکیو در مشهد شاید یکی از فعال ترین شعب ایران باشد که البته راه خوبی برای صادرات محصولات شرکت از نمایندگی بنکیو به دیگر کشورهای همسایه مانند عراق و افغانستان باشد.

برای کسب اطلاعات دقیق تر از قیمت تلویزیون بنکیو، ویدئو پرژکتور و همچنین دیگر محصولات رسمی این شرکت می توانید با سایت asuscenter.ir همراه باشید.پرسش و پاسخ و ارسال نظرات
پیغام:
کد مقابل را وارد کنید ...