ثبت سفارش
تعداد
عنوان

قیمت گوشی ایسوس

امروزه گوشی های هوشمند از جمله وسایل شخصی به شمار می روند که حذف آن ها از زندگی، بسیاری از افراد را با چالش های فراوانی روبه رو می کند. انجام بسیاری از امور شخصی به وسیله قابلیت هایی که تلفن های همراه در اختیار کاربران قرار می دهند، انسان ها را به این دستگاه هوشمند بیش از هر وسیله دیگری وابسته نموده است. به همین جهت گوشی های همراه به یکی از پرفروش ترین کالاهای بازار دیجیتال تبدیل شده است. چراکه موبایل ها در مقایسه با مدل های اولیه آن که تنها دستگاهی جهت برقراری تماس تلفنی یا ارسال پیامک محسوب می شد، بسیار تفاوت نموده اند. تا جایی که امروزه بسیاری از امور روزمره از جمله سفارش غذا، رزرو نوبت، تنظیم قرارهای کاری و... به وسیله آن انجام می شود. 
برخورداری از قابلیت ها و امکانات متنوع و متفاوت در گوشی های همراه، آنها را از یکدیگر متمایز ساخته و دایره وسیعی از انتخاب ها را در اختیار مشتریان محصولات دیجیتالی قرار داده است. در کنار تنوع محصول، قیمت این دسته از محصولات دیجیتالی به تناسب قدرت خرید افراد متفاوت بوده و به نوبه خود رضایت همه مخاطبین را به خود جلب می کند. بنابراین هنگام خرید گوشی هوشمند می بایستی به تناسب نیازتان درباره انتظاری که از کاربری و قابلیت های آن دارید و میزان پس اندازی که برای خرید آن کنار گذاشته اید، تصمیم بگیرید.

عوامل موثر بر قیمت گوشی ایسوس

بهتر است بدانید فاکتورهایی همچون امکانات و قابلیت ها، کیفیت صفحه نمایش و ... در قیمت گوشی ایسوس تاثیر گذارند. اولین عاملی که در قیمت گوشی ایسوس تاثیر فراوان دارد، حافظه دستگاه است. البته بیشتر گوشی های ایسوس از حافظه نسبتا بالایی برخوردارند، اما امکاناتی نظیر قابلیت نصب کارت حافظه در تغییر قیمت گوشی ایسوس بی تاثیر نیست. گوشی های با حافظه داخلی 16 و 32 گیگابایت از بهترین گزینه های انتخابی کاربران به شمار می روند. اگر مشکل پر شدن حافظه دارید، حتما از گوشی که حافظه مناسبی دارد بهره بگیرد. در این حالت با خیالی آسوده می توانید انواع برنامه ها و فایل های موردنظر خود را در دستگاه ذخیره کنید. 
کیفیت صفحه نمایش از جمله دیگر عوامل موثر بر قیمت گوشی ایسوس است، هرچه کیفیت صفحه نمایشگر گوشی بهتر باشد قیمت گوشی ایسوس بالاتر می باشد. به طور مثال همه گوشی های سری زنفون2 با کیفیت روزلوشن1920x1080  پیکسل در بازار موجود هستند. 

قابلیت نصب دو سیم کارت و استفاده همزمان از دو سیم کارت در یک گوشی بر قیمت گوشی ایسوس Asus Mobile Price تغییراتی ایجاد می کند. اگر فعالیت شما به گونه ای است که دائما گوشی شما زنگ می خورد و تعداد تماس های زیادی در یک روز دارید، بهتر است از گوشی با قابلیت نصب دو سیم کارت استفاده کنید. این قابلیت این امکان را برای کاربران ایجاد می کند تا به طور همزمان از دو سیم کارت استفاده کنید.
گوشی های ایسوس به عنوان برندی معروف و محبوب در میان کاربران شناخته شده است. همانطور که ذکر شد، قیمت گوشی ایسوس در بازار از تنوع خوبی برخوردار است و مشتریان با توان خرید متفاوت به راحتی می توانند گوشی موردنظر خود را انتخاب و خریداری نمایند. 

ایسوس سنتر جهت رفاه حال کاربران اقدام به انتشار لیست قیمت گوشی ایسوس به صورت کامل و جامع نموده است. بدین ترتیب می توانید از قیمت انواع گوشی مانند قیمت گوشی ایسوس زنفون 5، قیمت گوشی ایسوس زنفون 3، قیمت گوشی ایسوس زنفون 2، قیمت گوشی ایسوس زنفون 6، قیمت گوشی ایسوس زنفون 4، قیمت گوشی ایسوس زنفون سلفی و قیمت گوشی ایسوس زنفون 4 مکس و ... مطلع شوید. در این میان قیمت گوشی ایسوس زنفون 6 در بین گوشی های ایسوس گران ترین و قیمت گوشی ایسوس زنفون 2 جزء مدل های نسبتا ارزان محسوب می شوند.

جمع بندی

قیمت موبایل ایسوس را می توانید ابتدا در سایت ایسوس سنتر مشاهده و سپس اقدام به خرید نمایید. همچنین در سایت ایسوس سنتر پس از اطلاع از قیمت گوشی ایسوس Asus Mobile Price  امکان خرید اینترنتی محصولات دیجیتالی فراهم شده است. قیمت انواع گوشی ایسوس به سهولت در ایسوس سنتر قابل دسترسی می باشد. 

در پایان توصیه می کنیم اگر قصد خرید گوشی هوشمند ایسوس را دارید، سعی کنید اطلاعات لازم در این زمینه را کسب نمایید. هرچه اطلاعات شما هنگام خرید محصول موردنظرتان بیشتر باشد، از خرید خود رضایت بیشتری خواهید داشت. اما اگر نسبت به قابلیت های گوشی ایسوس و قیمت گوشی ایسوس آشنایی لازم را ندارید، طبیعتا به نتیجه ای غیر از آن چیزی که در نظر داشتید می رسید، حتی اگر بخشی از پس انداز خود را صرف این موضوع کرده باشید.