ثبت سفارش
تعداد
عنوان

قیمت مادربرد ایسوس

مادربرد را می توان اصلی ترین بخش یک کامپیوتر دانست که سایر اجزای دیگر بر روی آن قرار می گیرند و به آن برد اصلی نیز می گویند. در این میان برند های متنوعی در سرتاسر جهان اقدام به طراحی و تولید این قطعه می کنند. اما در این بین کدام برند در تولید و ارائه مادربرد موفق عمل کرده است؟ شاید انتخاب یک مادربرد از بین برند های متنوع برای کاربران کمی سخت باشد. اما با معرفی بهترین برند مادربرد در جهان این انتخاب برای شما ساده تر می شود.

ایسوس برند شماره 1 جهان در تولید و عرضه مادربرد با کیفیت و کارایی فوق العاده می باشد. استفاده از بهترین تکنولوژی ها در ساختار انواع مادربرد ایسوس، تعبیه ویژگی های مورد انتظار کاربران، پوشش طبف کامل خواسته کاربران برای هر نوع کاربری، حفظ قیمت مادربرد ایسوس در سطوح معقول برای هر نوع کاربر و ... بخشی از ویژگی هایی می باشد که باعث شده asus بهترین برند تولید کننده مادربرد در جهان شود.

شما می توانید انواع مادربرد ایسوس با سری های گوناگون متناسب با کاربری مورد نیاز کاربران را مانند مادربرد ایسوس سری ROG، مادربرد ایسوس سری Asus Prime، مادربرد ایسوس سری Asus TUF، مادربرد ایسوس سری Asus Commercial و ... را با توجه به نیاز خود تهیه کنید.

اما در کنار نوع کاربری مورد نیاز از یک مادربرد، قیمت مادربرد ایسوس Asus motherboard price در هنگام انتخاب و خرید این قطعه بسیار حائز اهمیت است. در ادامه متن قصد داریم قیمت مادربرد ایسوس با سری های گوناگون را بررسی کنیم. بدین منظور می توانید با ایسوس سنتر asuscenter نمایندگی مادربرد ایسوس همراه باشید...

عوامل مختلفی وجود دارد که بر روی قیمت یک مادربرد تاثیر گذار است. مادربرد های ایسوس نیز شامل این ویژگی می شوند و موارد متعددی باعث می شود تا بر روی قیمت مادربرد ایسوس اثر گذار باشند. اجزای مورد استفاده بر روی یک مادربرد، ویژگی های عملکردی آن، نوع کاربری در نظر گرفته شده برای عملکرد مادربرد و... بخشی از ویژگی هایی می باشند که بر روی قیمت این قطعه تاثیر گذار است.

عوامل موثر بر روی قیمت مادربرد ایسوس

اسلات PCI مادربرد ایسوس

این اسلات برای قرار گیری سایر قطعات مانند کارت صدا، کارت شبکه و ... بر روی مادربرد تعبیه شده است. بسته به تعداد قرار گیری تعداد اسلات های PCI بر روی یک مادربرد قیمت مادربرد ایسوس Asus motherboard price نیز تغییر می کند.

اسلات AGP و یا PCI Express مادربرد ایسوس

این اسلات مربوط به قرار گیری کارت گرافیک بر روی مادربرد می شود. در بر خی از مادربرد هایی که به صورت حرفه ای تر طراحی می شوند مانند مادربرد های گیمینگ ایسوس تعداد اسلات مربوط به کارت گرافیک بیشتر است و به همین ترتیب قابلیت های بیشتری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. اسلات های AGP برای مادربرد های نسل قدیمی مادربرد ایسوس به کار گرفته می شدند و اکنون PCI Express عموما بر روی مادربرد های جدید ایسوس قرار می گیرند. بدین ترتیب می توان دریافت تعداد اسلات های کارت گرافیک و قابلیت پشتیبانی از گرافیک های قدرتمند تاثیر مستقیمی بر روی قیمت مادربرد ایسوس دارد.

پشتیبانی از پورت های ورودی / خروجی مادربرد ایسوس

یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت مادربرد ایسوس تاثیر مستقیم دارد، قابلیت پشتیبانی از پورت های ورودی / خروجی مختلف بنا به ساختار و نیاز کاربر می باشد. این پورت ها نیز به دو بخش پورت های ورودی / خروجی داخلی و پورت های ورودی / خروجی پنل پشتی مادربرد تقسیم بندی می شوند. تعداد پورت های قابل پشتیبانی و همچنین نوع این پورت ها تاثیر زیادی بر قیمت مادربرد ایسوس دارد.

اسلات حافظه RAM مادربرد ایسوس

اسلات مربوط به حافظه رم و قابلیت پشتیبانی مادربرد از حافظه های مختلف یکی دیگر از عوامل تعیین کننده در قیمت مادربرد ایسوس Asus motherboard price می باشد. در این مورد هم عموما مادربرد های سری TUF Gaming ایسوس از ویژگی های برتری نسبت به سایر مادربرد های این شرکت برخوردار هستند. قابلیت پشتیبانی از چند اسلات حافظه RAM و همچنین نوع حافظه اعم از DDR2، DDR3، DDR4 و ... با استاندادر های مختلف یکی از ویژگی های مهم در قیمت مادربرد های ایسوس می باشد. به عنوان مثال قیمت مادربرد ایسوس ddr4 در مقایسه با مادربرد ایسوس ddr3 بیشتر است.

سوکت پردازنده یا CPU مادربرد ایسوس

اما مهم ترین بخشی که می توان بر روی یک مادربرد دید بخش مربوط به پردازنده مرکزی آن می باشد. پشتیبانی یک مادربرد از نوع پردازنده با برند های مختلف و چیپست های گوناگون اصلی ترین بخش یک مادربرد است که می تواند قیمت مادربرد ایسوس را در رنج قیمت های بسیار پایین یا بالا قرار دهد. پشتیبانی از آخرین نسل پردازنده های اینتل intel و ای ام دی AMD که بهترین پردازنده های جهان هستند از نکات مهم و اساسی در مورد مادربرد های ایسوس می باشد.

علاوه بر موارد ذکر شده در مورد عوامل موثر بر قیمت مادربرد های ایسوس بسیاری دیگر از ویژگی های مربوط به این قطعه نیز بر روی قیمت آن تاثیر گذار می باشد. قابلیت اورکلاک برای افزایش سرعت و کارایی به ویژه برای گیمر ها در هنگام بازی، سطح حفاظتی قطعات در مقابل اور ولتاژ و اضافه جریان، ویژگی های صوتی قابل پشتیبانی، پشتیبانی از شبکه های اتصال وایرلس و ... بخشی دیگر از ویژگی های تاثیر گذار بر قیمت مادربرد ایسوس Asus motherboard می باشد.

جمع بندی

بررسی عوامل موثر بر روی قیمت مادربرد ایسوس نشان می دهد حتی کوچکترین قطعات به کار گرفته شده روی این برد بر روی قیمت آن تاثیر گذار هستند. اما در این میان بهره مندی از ویژگی های تخصصی تر و قدرتمند تر بر روی مادربرد مانند مادربرد های سری گیمنگ ایسوس باعث می شود محدوده قیمتی این قطعه بیشتر از سری های دیگر ارائه شده توسط شرکت ایسوس باشد. با این حال ایسوس به عنوان اولین و بهترین تولید کننده مادربرد در جهان است و تمامی مادربرد های این شرکت از ویژگی های منحصر بفرد و کاملا متناسب با نیاز کاربران برخوردار هستند.

شما همواره می توانید از جدیدترین مادربرد asus و قیمت پرفروش ترین مدل های این شرکت از جمله قیمت مادربرد ایسوس z170، قیمت مادربرد ایسوس z270، قیمت مادربرد ایسوس h110، قیمت مادربرد ایسوس z370، قیمت مادربرد ایسوس h81m-c و ... که از ویژگی های عملکردی قدرتمندی برخوردار هستند مطلع شوید و به صورت اینترنتی اقدام به خرید مادربرد ایسوس با گارانتی اصلی کنید.

 پرسش و پاسخ و ارسال نظرات
پیغام:
کد مقابل را وارد کنید ...