ثبت سفارش
تعداد
عنوان

قیمت لپ تاپ ایسوس

بی شک یکی از بزرگ ترین و شناخته شده ترین برند های تجهیزات دیجیتال برند ایسوس asus می باشد که توانسته در بین سایر برند های بزرگ جایی برای خود کسب کند . این شرکت با طراحی و تولید انواع دستگاه های الکترونیکی مانند لپ تاپ ، هدست ، گوشی موبایل و ... جایگاه مناسبی را در بین سایرین کسب کرد . از جمله محصولاتی که بیش از سایر تجهیزات این شرکت مورد توجه کاربران و متقاضیان قرار گرفته است لپ تاپ ایسوس می باشد .

کمپانی asus با ارائه انواع گسترده ای از لپ تاپ های خود با کاربری های متنوع از جمله کاربری های مالتی مدیا ، عمومی ، حرفه ای و ... و همچنین پوشش گسترده ای از قیمت لپ تاپ ایسوس توانسته نظر کاربران را به خود جلب کند .

بی شک یکی از مهم ترین فاکتور ها درانتخاب لپ تاپ بعد از نوع کاربری ، قیمت لپ تاپ می باشد . کمپانی ایسوس نیز از این ویژگی به خوبی در جهت منافع خود استفاده کرده و توانسته رنج قیمتی گسترده ای را پوشش دهد . به طوریکه کاربران این محصول بتوانند با حداقل صرف هزینه نیز از لپ تاپ با کیفیت ایسوس asus بهره مند شوند .

Asus Laptops

در ادامه به بررسی کلی سری های مختلف لپ تاپ ایسوس و بررسی قیمت لپ تاپ ایسوس با مدل های مختلف می پردازیم :

شرکت ایسوس چند مدل مختلف لپ تاپ از سری های گوناگون با کاربری های ، صنعتی ، مالتی مدیا ، عمومی ، حرفه ای و گیمینگ را با مدل های مختلف از جمله سری های N ، G ، K ، X ، FX و ... را با هدف کاربری های متفاوت و متناسب با نیاز های کاربران خود طراحی و روانه بازار کرده است .

رنج قیمت لپ تاپ ایسوس سری N

نوت بوک های ایسوس سری N در مجموعه لپ تاپ های این شرکت با کاربری های مالتی مدیا و بعضا نیمه حرفه ای قرار دارد . کاربرانی که به دنبال خرید لپ تاپ ایسوس با کاربری های مالتی مدیا و نیمه حرفه ای هستند می توانند از نوع کاربری این سری و رفع نیاز هایشان اطمینان حاصل کنند . اما نکته دیگری که در کنار کاربری برای متقاضیان این محصول مطرح می شود صرف هزینه و قیمت لپ تاپ ایسوس می باشد .

محدوده قیمت لپ تاپ ASUS سری N عمدتا در بازه 885 دلار تا 1250 دلار متغیر است . به عنوان مثال قیمت لپ تاپ ایسوس مدل N580VD i5 با توجه به ویژگی ها و مشخصه هایش در بازه 880$ قرار می گیرد . در عین حال با توجه به افزایش هر یک از ویژگی ها و مشخصه های تعریف شده برای نوت بوک ایسوس سری N قیمت نیز به همان تناسب تغییر می یابد . به طور مثال قیمت لپ تاپ ایسوس مدلN580VD i7 در حدود 1250$ قرار دارد که با توجه به نوسانات قیمت می تواند تغییر کند .

Asus-N-series-Laptop

رنج قیمت لپ تاپ ASUS سری X

کاربرانی که به دنبال خرید لپ تاپ ایسوس با نوع کاربری های عمومی و در برخی مدل های قوی تر کاربری های عمومی / مالتی مدیا هستند ، سری لپ تاپ های X ایسوس بسیار گزینه خوبی برای این کاربران می تواند باشد . کمترین محدوده پوشش قیمت لپ تاپ سری X در بازه 255$ و بیشترین قیمت لپ تاپ ایسوس سری X می تواند در محدوده 1050$ دلار قرار بگیرد . بدین ترتیب کاربرانی که از قدرت خرید کمتری برخوردارند می توانند از سری X لپ تاپ های ایسوس بهره ببرند و نیاز های روزانه خود را با این دستگاه برطرف نمایند . به جرات می توان گفت سری X یکی از گسترده ترین سری لپ تاپ های ایسوس می باشد که از کاربری های ساده تا کاربری های نیمه حرفه ای با امکانات بسیار عالی را شامل می شود و به همین جهت توانسته از کم ترین تا بیشترین رنج قیمت را پوشش دهد .

Asus-X-series-Laptop

قیمت لپ تاپ ایسوس سری K

سری k از جمله مدل هایی می باشد که کمپانی ایسوس با هدف کاربری هایی در رده میانی و برای رفع نیاز های کاربران نیمه حرفه ای طراحی و روانه بازار کرد . این سری با ویژگی های بالاتری نسبت به رده های کاربری عمومی به بازار آمد و به همین دلیل از قیمت بالاتری نیز نسبت به مدل های دیگر برخوردار است . بدین ترتیب محدوده قیمت لپ تاپ های ایسوس سری K در بازه 550$ تا 815$ قرار می گیرد . البته این قیمت نشان دهنده کیفیت و کارایی بالاتر در این سری می باشد که برای کاربری های نیمه حرفه ای بسیار مناسب است .

Asus-K-series-Laptop

قیمت لپ تاپ ایسوس سری E

کمپانی ایسوس ASUS سری E را با هدف کاربری و استفاده های صنعتی طراحی و روانه بازار کرد . این سری به دلیل کاربری های صنعتی معمولا در سایز و وزن های کمتر از لپ تاپ های نرمال طراحی می شوند تا برای استفاده های صنعتی مناسب باشند . اغلب کاربرانی که به دنبال کاربری های صنعتی هستند متقاضی این سری از لپ تاپ ایسوس می باشند و به همین علت شاید نسبت به سایر سری لپ تاپ های ایسوس کمتر در بین کاربران شناخته شده باشند . این سری نیز مانند سایر سری های لپ تاپ ایسوس شامل مدل های ساده تر و پیشرفته تر می باشد که با توجه به این نکته قیمت آن نیز می تواند متغیر باشد . قیمت لپ تاپ ایسوس سری E عمدتا در محدوده 290$ قرار دارد .

Asus-E-series-Laptop

قیمت لپ تاپ ایسوس سری F

شرکت ایسوس ASUS سری لپ تاپ های F خود را که بیشتر با مدل های FX شناخته می شود را با هدف کاربری های گیمینگ طراحی و روانه بازار کرد . با توجه به نوع کاربری این سری که گیمینگ می باشد انتظار می رود که از گرافیک و پردازنده های قوی تری نسبت به سایر لپ تاپ هایی که کاربری هایی مانند مالتی مدیا یا عمومی دارند برخوردار باشد تا در هنگام اجرای بازی های سنگین دچار اختلال و مشکل نشود . با توجه به این نکته قیمت این سری کمی متفاوت تر از سایر لپ تاپ های برند ایسوس می باشد . قیمت لپ تاپ ایسوس سری FX در کمترین قیمت عموما در بازه 880$ و در بیشترین قیمت تا 1340$ می رسد . شاید این قیمت کمی بالا به نظر برسد ولی نشان از کیفیت و کارایی بالای این سری دارد .

Asus-FX-Series-Laptop

قیمت لپ تاپ سری R ایسوس

سری R لپ تاپ های ایسوس با انواع پردازنده های مرکزی و کانفیگ های متفاوت به بازار ارائه شد . این سری با هدف کاربری های عمومی و مالتی مدیا و در برخی مدل های پیشرفته تر خود با هدف کاربری های نیمه حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد . با توجه به نوع کاربری در نظر گرفته شده برای سری R متقاضیان این سری نسبت به سایر لپ تاپ ها با کاربری های صنعتی یا حرفه ای بیشتر می باشند . بدین ترتیب انتظار می رود که این سری نیازمند پوشش قیمتی گسترده تر و مناسب باشد تا کاربران با هر سطح قیمتی بتوانند این محصول را تهیه کنند . کمپانی ایسوس این نیاز را برآورده کرده است و توانسته قیمت کمترین مدل این سری را در حدود 325$ و بیشترین قیمت لپ تاپ ایسوس Asus Laptop price سری R را در حدود 890$ قرار دهد .

Asus-R-Series-Laptop

قیمت لپ تاپ ایسوس سری VivoBook

این سری با هدف ساخت سری های کم وزن و عموما باریک طراحی و روانه بازار شد و با این ویژگی ها در بین کاربران شناخته می شود . این سری خود به 4 زیر گروه : ViviBook Pro ، VivoBook S ، VivoBookو VivoBook Flip تقسیم بندی می شود . نوع کاربری این سری در دسته عمومی ، مالتی مدیا و نیمه حرفه ای قرار می گیرد و عموما برای کاربری های گرافیکی و بعضا مهندسی مناسب است . علاوه بر این ، این سری دارای طراحی زیبا ، شیک و قالبا در رنگ های متنوعی به بازار عرضه می شود و جز سری های پر طرفدار نوت بوک ایسوس است و انواع مدل های مختلفی از لپ تاپ های ایسوس را شامل می شود . رنج قیمتی این سری به دلیل به کارگیری از کانفیگ ها و نرم افزار های متنوع در محدوده وسیعی قرار دارد و بدین ترتیب می تواند نیاز های بسیاری از اقشار مختلف متقاضیان خود را اعم از کم درآمد تا پردرآمد را پوشش دهد . محدوده پوشش قیمت لپ تاپ ایسوس این سری در محدوده 350$ تا 735$ قرار دارد .

Asus-VivoBook-Laptop

قیمت لپ تاپ ایسوس سری Asus ZenBook

نوع دیگری از تولیدات لپ تاپ این شرکت سری ZenBook می باشد که با طراحی بسیار خاص و زیبایی غیر قابل توصیف طراحی و به بازار عرضه شد . کاربرانی که به دنبال هر گونه تفاوت با دیگران در نوع عملکرد و به ویژه ظاهر لپ تاپ می باشند ، این سری به خوبی می تواند نیاز هایشان را برطرف کند و سبب تفاوت با دیگران شود . ویژگی های عملکردی بسیار متفاوت و با قدرت بالا در کنار ظاهر بسیار خاص و شیک سبب تفاوت های بسیار زیاد سری ZenBook با سایر لپ تاپ های این شرکت شده است . ویژگی منحصر بفرد این سری در استفاده از جدید ترین نسل پردازنده مرکزی Core i9 می باشد ، به طوریکه نمی توانید مشابهی برای آن پیدا کنید . این سری نیز همانند سری VivoBook به چند زیر گروه کوچکتر شامل : ZenBook Pro ، ZenBook S ، ZenBook Flip و ZenBook Classic تقسیم بندی می شود . با این توضیحات انتظار می رود که قیمت لپ تاپ ایسوس سری Asus ZenBook نسبت به سایر لپ تاپ های این شرکت کمی بیشتر باشد . قیمت کمترین لپ تاپ ایسوس زن بوک در محدوده 930$ و بیشترین قیمت لپ تاپ ایسوس Asus Laptop price سری زن بوک در محدوده 1610$ قرار دارد .

Asus-ZenBook-Laptop

جمع بندی

با توجه به بررسی انواع لپ تاپ ایسوس با سری های مختلف اعم از هر نوع کاربری مانند مالتی مدیا، صنعتی، حرفه ای، گیمینگ و ... می توان دریافت هر یک از این رده ها با توجه به نوع نیاز کاربران خود طراحی و روانه بازار شدند . کمپانی ایسوس از جمله شرکت هایی است که علاوه بر توجه به نوع نیاز کاربران خود به نوع و سطح انواع لپ تاپ ایسوس به قیمت آن ها نیز توجه خاصی داشته است. این شرکت با ارائه انواع سری های مختلف توانسته رنج قیمت های مختلفی را نیز پوشش دهد که برای هر سطحی از کاربران خود مناسب باشد و بتوانند از دستگاهی با کیفیت بهره مند شوند. بدین ترتیب کاربرانی که به دنبال محصولی با کارایی حرفه ای تر و زیبایی خاص تری هستند می توانند از لپ تاپ هایی با قیمت بالاتر بهره مند شوند و افرادی که به دنبال صرف هزینه کمتری برای لپ تاپ هستند نیز می توانند از محصولات با کیفیت ایسوس بهره مند شوند. در مجموع می توان نتیجه گرفت این شرکت به خوبی توانسته از کم ترین قیمت تا بیشترین قیمت لپ تاپ ایسوس را برای کاربران خود ارائه دهد.

  • کاربر مهمان
 • شنبه 22 آبان 1400 - 00:08
 • 0
 • 0
سلام وقت بخیر من لب تاپ ایسوس r521 jb i5 خریدم احساس میکنم یکم کند کار میکنه و سریع نرم افزار رو بالا نمیره بعدشم میخواستم ببینم شما کارشناسی دارید ک بشه لب تاپ و ببرم پیشش تا یه نگاهی ب لب تاپ بندازه ک ببینه هرچی نصب نشده و... و کامل نصب کنه عمر باتری این لب تاب چقدر هستش ممنون میشم کمکم کنید❤
 • مدیر سایت
 • یکشنبه 07 آذر 1400 - 14:09
 • 0
 • 0

دوست عزیز سلام ؛ بله حتما لطفا برای مشاوره با بخش فنی با شماره تلفن 05137038 داخلی 2 تماس گرفته و مشاوره کنید . با تشکر

 • - -
 • چهار شنبه 06 مرداد 1400 - 14:05
 • 0
 • 0
با سلام من خودم ایسوس مدل F102B دارم و میخوام یک مدل جدید تر بخرم میخواستم بدونم طرح تعویض دارید
 • مدیر سایت
 • شنبه 09 مرداد 1400 - 20:05
 • 0
 • 0

دوست عزیز سلام ، نه طرح تعویض نداریم با تشکر

 • کاربر مهمان
 • چهار شنبه 04 فروردین 1400 - 15:01
 • 0
 • 0
با سلام. بخش تعمیرات توی ایام عید چه جوریه فعالیتشون؟
 • مدیر سایت
 • شنبه 14 فروردین 1400 - 13:01
 • 0
 • 0
دوست عزیز سلام ، فقط روز های تعطیل رسمی ، شرکت تعطیل می باشد .با تشکر
 • کاربر مهمان
 • یکشنبه 17 اسفند 1399 - 03:12
 • 0
 • 0
سلام. آیا اقلام همراه مانند موس شامل گارانتی میشود. موس ایسوس X571-LH من اسکرولش یروزه از کار افتاد.
 • مدیر سایت
 • چهار شنبه 20 اسفند 1399 - 12:12
 • 0
 • 0
دوست عزیز سلام ، لطفا با تلفن پشتیبانی گارانتی مربوطه تماس گرفته و راهنمایی به صورت کامل و دقیق بگیرید .با تشکر
 • کاربر مهمان
 • چهار شنبه 10 دی 1399 - 15:10
 • 0
 • 0
سلام. هنوز سری N تولید میشه؟ یا تو بازار آکبندش موجوده؟
 • مدیر سایت
 • شنبه 20 دی 1399 - 16:10
 • 0
 • 0
دوست عزیز سلام ، لپ تاپ ایسوس سری N موجود هست با نام N580GD می باشد که لینک این مدل ارائه میگردد .با تشکر Https://www.asuscenter.ir/نتایج-جستجو/q/N580GD
 • کاربر مهمان
 • دوشنبه 17 شهریور 1399 - 17:06
 • 0
 • 0
لب تاپ ایسوس سری sوxچه تفاوتی دارند کدوم بهتره از نطر قیمت هم توضیح بدید لطفا
 • مدیر سایت
 • شنبه 22 شهریور 1399 - 19:06
 • 0
 • 0
دوست عزیز سلام ... سری X جز سری های معمول و خانگی میباشد اما سری S جز سری های ظریف و باریک و سبک و معمولا در سایزهای کوچک تر ارائه میشوند ...با تشکر
 • کاربر مهمان
 • یکشنبه 17 فروردین 1399 - 02:01
 • 0
 • 0
سلام فیلتر نداره.؟
 • مدیر سایت
 • سه شنبه 19 فروردین 1399 - 10:01
 • 0
 • 0
دوست عزیز سلام..قسمت سمت راست صفحه سایت فیلترینگ ها بر اساس برند و سایز و مشخصات و ... مشخص شده است . با تشکر
 • کاربر مهمان
 • پنجشنبه 17 بهمن 1398 - 14:11
 • 1
 • 0
باسلام بهتره که حتی اگه محصولی تمام شده قیمت تا لحظه آخر ثبت بشه ومن میخوام بخرم حدودقیمت دستم باشه
 • مدیر سایت
 • شنبه 19 بهمن 1398 - 11:11
 • 0
 • 0
دوست عزیز سلام.. اگر کالایی موجود نباشد اما قیمت داشته باشد ممکنه شخصی خرید کند و با مشکل مواجه شویم..با تشکر
پرسش و پاسخ و ارسال نظرات
پیغام:
کد مقابل را وارد کنید ...