ثبت سفارش
تعداد
عنوان

تکنولوژی های کارت گرافیک ایسوس

تکنولوژی های کارت گرافیک ایسوس

ایسوس یکی از برند های مطرح در طراحی و تولید انواع کارت گرافیک می باشد. مجموعه کارت گرافیک های ایسوس شامل چندین دسته مختلف با همکاری شرکت های مطرح مانند AMD، NVIDIA، AREZ و ... می باشد و برای هر سطح نیاز کاربران کارت گرافیکی متناسب با آن به بازار عرضه کده است.

علاوه بر گستردگی تولیدات Asus در طراحی و عرضه انواع کارت گرافیک Graphic Card، استفاده از تکنولوژی های کارت گرافیک ایسوس چه در حوزه سخت افزار و جه در نرم افزار کمک شایانی به موفقیت هر چه بیشتر این برند در بین کاربران شد.

در ادامه می توانید به منظور بررسی تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری کارت گرافیک ایسوس با ایسوس سنتر به عنوان نمایندگی فروش کارت گرافیک ایسوس همراه باشید..

تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری کارت گرافیک ایسوس

دلیل این امر که کمپانی ایسوس برای کارت گرافیک های خود تکنولوژی های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری در نظر گرفته است، استفاده گیمر ها و انتظارات فراتر از سایر کاربران می باشد که نیاز به امکانات گسترده تری در هنگام اجرای بازی دارند. به همین دلیل ایسوس برای پاسخ گویی به این بخش از نیاز های کاربران خود ویژگی هایی مانند اورکلاک به منظور افزایش بهره مندی از حداکثر توان در هنگام اجرای بازی، استفاده از فن هایی با بال های پره ای به منظور حداکثر خنک سازی سیستم و ایجاد ثبات عملکرد، تکنولوژی انحصاری Auto Extreme که 100% مراحل ساخت کارت گرافیک را به صورت صنعتی اتوماتیک و بدون هیچ گونه دخالت انسان انجام می پذیرد، را در کارت گرافیک های خود تعبیه کرده است.