ثبت سفارش
تعداد
عنوان

تکنولوژی های نرم افزاری لپ تاپ ایسوس

ایسوس در ساختار بخش های مختلف لپ تاپ های خود از تکنولوژی های منحصر بفرد طراحی شده توسط مهندسین این شرکت بهره گرفته است. هدف ASUS از استفاده از این فناوری ها در ساختار نوت بوک های خود پاسخ گویی به هر گونه نیاز کاربران خود چه در سطح حرفه ای و چه در سطح معمولی می باشد. همین امر همواره سبب تفاوت لپ تاپ های برند ایسوس با سایر برند های دیگر بوده است.

بخشی از فناوری های مورد استفاده مربوط به تکنولوژی های نرم افزاری لپ تاپ های ایسوس می باشد که در بخش های مختلف هر لپ تاپ مورد استفاده قرار گرفته است.

در ادامه متن می توانید با ایسوس سنتر نمایندگی Asus همراه باشید تا از انواع فناوری های نرم افزاری لپ تاپ های ایسوس مطلع شوید..

تکنولوژی صوتی نرم افزاری Asus SonicMaster

تکنولوژی Asus SonicMaster ترکیبی از سخت افزار، نرم افزار و تنظیم بهینه سازی صدا با هدف ایجاد بهترین صوت است که برای نوت بوک شما توسعه داده شده است. این فناوری یک کدک حرفه ای از عملکرد دقیق صدا را تضمین می کند. این در حالی است که تقویت کننده های بهینه شده به همراه بلندگوهای بزرگتر با رزونانس دقیق تر، خروجی صوتی قدرتمند و باس عمیق را ارائه می دهند. علاوه بر این امکان پردازش سیگنال اضافی به فیلتر کردن نویز و بهبود وضوح صدا کمک می کند، بنابراین شما می توانید از صدای بی نظیر لذت ببرید.