ثبت سفارش
تعداد
عنوان

تکنولوژی های موبایل ایسوس

ایسوس علاوه بر تولیدات محصولاتی مانند لپ تاپ و تبلت که بسیار در بین کاربران شناخته شده هستند، گوشی های موبایل هوشمند خود را نیز با به کارگیری از بهترین فناوری و تکنولوژی ها طراحی و روانه بازار کرد. گوشی های موبایل ایسوس با بهره مندی از انواع تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری در ساختار خود به خوبی در بین سایر برندها شناخته شدند و توانستند نظر کاربران را به خود جلب کنند.

این تکنولوژی ها در دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری در ساختار ویژگی های صوتی، صفحه نمایش، دوربین های گوشی موبایل ایسوس و ساختار کلی آن ها تاثیر گذار هستند.

در ادامه متن می توانید با ایسوس سنتر نمایندگی Asus همراه باشید تا از انواع تکنولوژی های موبایل ایسوس مطلع شوید..

تکنولوژی های صوتی موبایل ایسوس

یکی از ویژگی هایی که برای کاربران در هنگام انتخاب و خرید گوشی موبایل اهمیت ویژه ای دارد میزان کیفیت صدای آن می باشد. ایسوس به خوبی این موضوع را مورد بررسی قرار داده است و مهندسین این شرکت با طراحی فناوری های Asus SonicMaster و Asus AudioWizard این بخش از نیاز کاربران خود را به خوبی برطرف کردند. اما نکته دیگری که در مورد این تکنولوژی ها وجود دارد، انحصاری بودن آن ها فقط در اختیار شرکت ASUS می باشد که در هیچ گوشی موبایل دیگری نمی توان آن ها را یافت.

تکنولوژی های دوربین موبایل ایسوس

شاید بتوان گفت یکی از مهم ترین بخش های گوشی موبایل که برای کاربران اهمیت ویژه ای دارد دوربین گوشی موبایل می باشد. کمپانی asus با بهره گیری از تکنولوژی های دوربین موبایل ایسوس توانسته است دوربین هایی با کیفیت و رزولوشن عالی را به کاربران ارائه دهد.

فناوری PixelMaster یک تکنولوژی منحصر به فرد ASUS است که نرم افزار، سخت افزار و طراحی نوری را برای ارائه کیفیت تصویر باور نکردنی ترکیب می کند. با تکنولوژی PixelMaster، گوشی هوشمند شما همیشه عکس های حرفه ای با کیفیت بالا را تولید می کند.

علاوه بر این به تازگی تکنولوژی AI Camera در گوشی های موبایل ایسوس مشاهده می شود که با ویژگی های پیشرفته AI در واقع نیازهای شما هنگام عکاسی را پیش بینی می کند و با تنظیمات مختلف سازگار است. بنابراین شما می توانید بر روی موضوع مورد نظر خود تمرکز کنید و نتایج عالی دریافت کنید. این ویژگی 16 موضوع مختلف را تشخیص می دهد و بهترین عکس ها را با توجه به محتوای آن در اختیار شما قرار می دهد.