ثبت سفارش
تعداد
عنوان

تکنولوژی های مانیتور ایسوس

ایسوس از پیشتازان عرصه طراحی و تولید انواع مانیتور با کاربری های گوناگون می باشد. این شرکت به منظور ارائه بهترین مانیتور ها مطابق با آنچه که شما نیاز دارید از آخرین تکنولوژی ها به ویژه تکنولوژی های انحصاری ایسوس بهره گرفته است. مانیتورهای ASUS مطابق با آنچه شما نیاز دارید طراحی شده اند. این کمپانی ویژگی های سخت افزاری، نرم افزاری، ساختاری و ... را در مانیتور های خود به خوبی لحاظ کرده است و همواره با برند های دیگر رقابت می کند. اختصاص هر نوع کاربری مختلف اعم از مانیتور های مناسب طراحی، مانیتور های گیمینگ، مانیتور های حرفه ای، مانیتور های اداری و ... سبب شده تا گستردگی و پوشش این محصولات به خوبی نیاز هر نوع کاربری را برطرف کند.

در ادامه می توانید به منظور بررسی تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری مانیتور ایسوس با ایسوس سنتر نمایندگی فروش مانیتور ایسوس همراه باشید..

تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری مانیتور ایسوس

تکنولوژیSplendidPlus Video Intelligence

SplendidPlus Video Intelligence یک ویژگی منحصر به فرد ASUS است که دارای 8 حالت از پیش تنظیم شده برای حالت های مختلف سرگرمی چند رسانه ای به صورت بهینه سازی شده است. این ویژگی باعث می شود بتوان تنظیمات بهینه سازی شده رنگ را با توجه به نیاز خود در حالت های مختلف تغییر دهید. هر حالت دارای تنظیمات پیش فرض مشخص برای میزان روشنایی، کنتراست، درجه حرارت رنگ، وضوح و غیره است. هنگامی که حالت SplendidPlus را انتخاب می کنید می توانید به هر قسمت دسترسی داشته باشید و تنظیمات بیشتری انجام دهید.

تکنولوژی Blue Light Filter

تکنولوژی Blue Light Filter نوری را که توسط مانیتور ال سی دی شما پخش می شود را کاهش می دهد. شما می توانید فیلتر آبی نور را از سطح 1 تا 4 برای بهترین تجربه مراقبت از چشم انتخاب کنید.

تکنولوژی Asus Eye Care

با توجه به اینکه هر شخص در طول شبانه روز زمان زیادی را صرف نگاه به صفحه مانیتور خود می کند، در نتیجه پس از گذشت زمان این امر سبب ایجاد مشکلات در چشم و ضعیف شدن آن می شود. ایسوس با فناوری مراقبت از چشم خود Asus Eye Care این مشکل را برطرف کرده است.