ثبت سفارش
تعداد
عنوان

تکنولوژی های لپ تاپ ایسوس

ایسوس شرکت بزرگی است که همواره در ساختار محصولات متنوع خود به ویژه لپ تاپ های این برند از فناوری ها و تکنولوژی های فوق العاده جدید و بعضا انحصاری asus استفاده می کند. این فناوری ها هم شامل ویژگی های سخت افزاری و هم نرم افزاری می شود. استفاده از این ویژگی ها در ساختار لپ تاپ های برند ایسوس سبب شد تا این برند به خوبی در بین کاربران شناخته شود و برخی از تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری فقط در این محصولات قابل دسترسی باشد.

تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ ایسوس

تکنولوژی های ایسوس شامل چندین گروه مختلف می شوند که هر کدام برای قسمت ویژه ای از لپ تاپ در نظر گرفته شده اند. این ویژگی ها برای قسمت های مختلف هر لپ تاپ مربوط به قابلیت های صوتی ، نمایشگر ، بدنه ، حسگر اثر انگشت ، باتری و ... می شوند. هر کدام از این ویژگی ها سبب بهینه سازی کاربری و بهبود عملکرد لپ تاپ می شود. بدین ترتیب با استفاده از به کارگیری هر یک از این ویژگی ها عملکرد لپ تاپ های ایسوس کاملا بهینه و فراتر از نیاز کاربران می باشد.

در ادامه متن به صورت مختصر هر یک از این تکنولوژی ها توضیح داده خواهد شد. با ایسوس سنتر نمایندگی ایسوس همراه باشید..

تکنولوژی های صوتی لپ تاپ ایسوس

صدایی با حجم زیاد و واضح یکی از فاکتور های مهمی است که هر کاربر هنگام خرید لپ تاپ مورد نظر خود به آن توجه ویژه ای دارد. ایسوس این نیاز را در کاربران خود به خوبی تشخیص داده و به آن توجه ویژه ای داشته است. به همین دلیل مهندسین و طراحان asus با در نظر گرفتن چنین هدفی اقدام به طراحی یک سیستم صوتی منحصر بفرد متناسب با هر نوع سطح صدا را کرده اند. Asus SonicMaster یک تکنولوژی صوتی انحصاری ایسوس با سطح عملکرد فوق العاده می باشد که با امکان بهینه سازی صدا در حالت های مختلف به کمک تقویت کننده های صوتی، بلندگو های مناسب و ... برای ارائه بهترین صدا را فراهم می کند. علاوه بر این نرم افزار Asus AudioWizard یکی دیگر از قابلیت های ارائه شده صوتی توسط این شرکت می باشد که می توان با استفاده از آن حالت صدا را در 5 وضعیت مختلف متناسب با نوع محتوای کاربر تنظیم کرد.

تکنولوژی های صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس

یکی دیگر از ویژگی هایی که باعث شده لپ تاپ ایسوس متفاوت از سایر برند ها جلوه کند استفاده از تکنولوژی های صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس می باشد. این ویژگی ها شامل Asus True2Life و Asus Splendid می شود که سبب شده بهترین تصویر با کوچکترین جزئیات ممکن برای کاربر نمایش داده شود. تکنولوژی Asus True2life Video حتی کوچکترین جزئیات را با ایجاد کنتراست بین رنگ های یک صفحه نشان می دهد و این امر سبب می شود ویدئو هایی بسیار زنده و واقعی برای کاربر ارائه شود. همچنین فناوری Asus Spiendid قابلیت نمایش تصویر در 4 وضعیت مختلف با توجه به نوع محتوایی که تماشا می کنید را برای کاربر امکان پذیر می کند.

تکنولوژی های ساختاری لپ تاپ ایسوس

مطمئنا لپ تاپ شما محلی است تمام اطلاعات مهم خود را در آن ذخیره می کنید. بنابراین نیاز است که سیستمی با امنیت بالا برای سیستم خود داشته باشید. بدین ترتیب ایسوس با توجه به این ویژگی سیستم اثر انگشت را برای مدل های اخیر لپ تاپ های خود تعبیه کرده است. اسکنر اثر انگشت به کمک نرم افزار Windows Hello برای سیستم رمزگذاری لپ تاپ های ایسوس مورد استفاده قرار می گیرد و سطح امنیت لپ تاپ را بسیار بالا برده است.