ثبت سفارش
تعداد
عنوان

تکنولوژی های صوتی لپ تاپ ایسوس

کمپانی ایسوس در ساختار لپ تاپ های خود از فناوری های منحصر بفرد این شرکت (ASUS) استفاده کرده است . یکی از این تکنولوژی ها مربوط به ویژگی های صوتی می باشد که توسط طراحان و مهندسین asus برای لپ تاپ های این شرکت تعبیه شده است و در ادامه متن به صورت مفصل در مورد آن ها توضیح داده می شود .

Asus-Audio-Technology

ASUS SonicMaster و ASUS AudioWizard دو تکنولوژی انحصاری کمپانی ایسوس می باشد که فقط می توان در لپ تاپ های این برند یافت . تکنولوژی های ASUS SonicMaster و ASUS AudioWizard ترکیبی کامل و بی نظیر از سخت افزار ، نرم افزار و تنظیم صدا را با هدف ارائه بهترین تجربه های صوتی ارائه می دهد .

فناوری ASUS SonicMaster

تکنولوژی ASUS SonicMaster یک کدک حرفه ای را برای اطمینان از رمزگذاری و رمزگشایی صوتی استفاده می کند و از تقویت کننده ها ، بلندگوهای بزرگ و سطح رزونانسی که کاملا مناسب دستگاه خاص شما هستند استفاده می کند .

Asus-SonicMaster

فناوری ASUS AudioWizard

همچنین ASUS AudioWizard یک مجموعه نرم افزاری قدرتمند است که برای به دست آوردن تعادل ایده آل صوتی برای هر نوع محتوا تعبیه شده است . این تکنولوژی گزینه های تنظیم دستی برای 5 نوع کاربری مختلف را ارائه می دهد ، بنابراین شما می توانید کنترل کامل ترکیب صوتی خود را برای صدای واقعی همهجانبه در دست داشته باشید .

Asus-AudioWizard

ASUS AudioWizard دارای پنج حالت انتخابی مختلف برای گوش دادن به صدا های گوناگون در هر سطحی می باشد . این ویژگی امکان لذت بردن از صدای واقعی در 5 حالت موسیقی ، فیلم ، سخنرانی ، بازی و حالت ضبط صدا را برای کاربران خود فراهم می آورد . بنابراین شما می توانید در هر حالتی بهترین صدای ممکن را دریافت نمایید .

جمع بندی

قابلیت صوتی قوی یکی از ویژگی های قابل توجه برای هر لپ تاپی می باشد. با توجه به متن می توان دریافت تکنولوژی صوتی ایسوس در لپ تاپ های این برند به خوبی توانسته دنیای جدیدی از تجربه فناوری های صوتی فوق العاده را ارائه دهد، بطوریکه در هر محصولی از برند asus می توان این ویژگی را تجربه کرد. لپ تاپ ایسوس K570UD i5-8GB-1TB ، لپ تاپ ایسوس S510UQ i5-12GB-1TB ، لپ تاپ ایسوس ZenBook UX430UA i5-8GB-256SSD و بسیاری دیگر از مدل های لپ تاپ های ایسوس شامل این ویژگی می شوند و می توان ارائه یک صدای فوق العاده را در آن ها تجربه کرد.