ثبت سفارش
تعداد
عنوان

تکنولوژی های صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس

ایسوس همواره در سیر تکاملی خود از گذشته تا به امروز در استفاده از تکنولوژی های روز و نوآوری پیشتاز بوده است. این کمپانی با به کارگیری از تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری قدرتمند در لپ تاپ های خود توانست خود را متمایز از بقیه برندها نشان دهد. برخی از این تکنولوژی ها شامل ویژگی های صوتی ، ویدئویی ، نرم افزاری ، سخت افزاری و ... می باشد.

یکی از تکنولوژی هایی که برای لپ تاپ های ایسوس مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار برای کاربران با اهمیت جلوه می کند مربوط به صفحه نمایشگر لپ تاپ می باشد. تکنولوژی های صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس به تنهایی خود به چند بخش کوچکتر و چند فناوری مختلف تقسیم بندی می شود.

در ادامه می توانید به منظور بررسی تکنولوژی های صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس با asuscenter نمایندگی لپ تاپ ایسوس و سایر محصولات این برند همراه باشید..

ویدئو هایی زنده با ASUS Tru2Life Video

تکنولوژی ASUS Tru2Life Video باعث می شود که ویدیوهای شما شگفت انگیز باشد. این ویژگی هوشمندانه هر پیکسل را در فریم تصویری بهینه سازی می کند و میزان وضوح و کنتراست را تا 150٪ افزایش می دهد. با استفاده از این تکنولوژی هر فریم به صورت دقیق بهینه سازی می شود و در نتیجه سبب نمایش ویدئو هایی بسیار واقعی و زنده می شود. بنابراین شما می توانید از بهترین کیفیت تصویر ممکن فقط در لپ تاپ های ایسوس لذت ببرید.

مراقبت از چشم با ASUS Splendid

اکثر پانل های LED سبب تولید و تابش نور آبی ساطع شده به چشم می شوند. این نور علت اصلی دژنراسیون ماکولا و مشکلات شبکیه ای چشم است. حالت مراقبت از چشم ASUS به طور موثری سطح نور آبی را تا 33٪ کاهش می دهد تا خواندن راحت باشد و از خستگی چشم و دیگر بیماری ها محافظت کند.

لذت بردن از دنیای رنگ با تکنولوژی ASUS Splendid

فن آوری بهینه سازی بصری Splendidبهترین تصاویر برای هر نوع محتوا را فراهم می کند. این ویژگی دارای چهار حالت نمایش است که کاربر می تواند با یک کلیک هر حالتی را تغییر دهد. حالت عادی (Normal Mode) برای کارهای روزانه ایده آل است؛ حالت زنده (Vivid Mode) میزان کنتراست تصویر را برای ارائه عکس ها و ویدئو های خیره کننده بهینه می کند؛ حالت مراقبت از چشم (Eye Care Mode) نور آبی ساطع شده از پانل را کاهش می دهد ؛ و حالت دستی (Manual Mode) برای تنظیم رنگ های شخصی کاربرد دارد.

زیبایی بدون محدودیت با NanoEdge Display

اما به تازگی ایسوس در آخرین مدل های پیشرفته لپ تاپ های خود از فناوری NanoEdge در ساختار نمایشگر های خود بهره گرفته است. این ویژگی هر نوع تصاویری را ، با توجه به نسبت صفحه نمایش به بدنه و استفاده از قاب های فوق العاده باریک جذاب تر می کند. این قابلیت تصاویری پرحجم و جذاب را به شما ارائه می دهند .

جمع بندی

با توجه به بهره گیری از ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری گسترده در ساختار نمایشگر های لپ تاپ های ایسوس می توان دریافت این کمپانی به خوبی توانسته نظر کاربران را در هر سطحی با استفاده از به کارگیری تکنولوژی های فوق العاده و البته انحاری asus به خود جلب کند. استفاده از هر یک از تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری ASUS Splendid ، ASUS Tru2Life Video ، NanoEdge Display و ... در ساختار نمایشگر های لپ تاپ های ایسوس توانسته است بهترین تصاویر با زاویه دید گسترده و ارائه رنگ های روشن و واضح در اختیار کاربران خود قرار دهد.

ایسوس سنتر به عنوان نمایندگی فروش ایسوس اقدام به فروش و البته تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری محصولات ایسوس به ویژه تعمیر و تعویض lcd و ال ای دی لپ تاپ ایسوس به عنوان نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس و سایر محصولات این برند نیز شناخته می شود.