ثبت سفارش
تعداد
عنوان

تکنولوژی های تبلت ایسوس

ایسوس شرکت شناخته شده ای است که شامل طیف گسترده ای از محصولات دیجیتال می باشد. این محصولات شامل لپ تاپ، تبلت، گوشی موبایل، مادربرد، انواع تجهیزات جانبی و بسیاری دیگر از محصولات می باشد. اما چه دلیلی باعث شده این برند تا این حد شناخته شده شود؟

بی شک استفاده از تکنولوژی ها و فناوری های انحصاری asus در ساختار انواع محصولات این برند یکی از اصلی ترین دلایل این موضوع می باشد. ایسوس همواره در استفاده از تکنولوژی های مدرن پیشتاز بوده است. همین امر سبب شده تا محصولات Asus با کیفیتی عالی به بازار عرضه شوند.

یکی از محصولات این برند که بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است تبلت ایسوس می باشد. تبلت های ایسوس با بهره مندی از ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری گسترده یکی از محبوب ترین محصولات ایسوس در بین کاربران می باشد. از جمله این ویژگی ها می توان به تکنولوژی های صوتی تبلت ایسوس ، تکنولوژی های صفحه نمایش تبلت ایسوس ، تکنولوژی های دوربین تبلت ایسوس و ... اشاره کرد.

در ادامه به بررسی تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری تبلت ایسوس به صورت مختصر می پردازیم.

تکنولوژی تشخیص چهره تبلت ایسوس

این ویژگی حتی قابلیت تشخیص چهره دوقلو های همسان از یکدیگر را دارد. پشتیبانی از برنامه Windows Hello در تبلت های ایسوس سبب شده تا با استفاده از این تکنولوژی تشخیص چهره در چند ثانیه به تبلت ایسوس خود دسترسی داشته باشید.

تکنولوژی صوتی Asus SonicMaster تبلت ایسوس

یکی دیگر از فناوری های مورد استفاده در تبلت های ایسوس ویژگی صوتی و انحصاری Asus SonicMaster می باشد. این ویژگی با پردازش و بهینه سازی ویژگی های صوتی امکان پخش صدا با بهترین کیفیت و وضوح را برای کاربر امکان پذیر کرده است.

تکنولوژی صفحه نمایش تبلت ایسوس

یکی دیگر از ویژگی هایی که در تبلت های ایسوس بسیار مورد توجه کاربران قرار می گیرد مربوط به تکنولوژی های صفحه نمایش تبلت های ایسوس می باشد. این ویژگی های شامل : Asus Tru2Life به منظور نمایش ویدئو های زنده و با کیفیت فوق العاده ، Asus TruVivid برای ارائه رنگ های فوق العاده زنده و پر زرق و برق ، Asus VisualMaster که مجموعه ای از تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری برای بهینه سازی تمام جنبه های صفحه نمایش است، می شود .