ثبت سفارش
تعداد
عنوان

آنتی‌ ویروس پادویش نسخه امنیت پیشرفته ویندوز Padvish Windows آنتی ویروس پادویش با قابلیت ارسال کد فعال سازی بصورت آنلاین

رنگبندی:
۰ تومان
۱۸,۵۰۰ تومان
معرفی محصول

آنتی‌ ویروس پادویش نسخه امنیت پیشرفته ویندوز Padvish Windows

امنیت و محافظت از اطلاعات و فایل های شخصی شما در لپ تاپ و یا کامپیوتر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شرکت ایرانی پادویش با در نظر گرفتن اهمیت این موضوع آنتی‌ ویروس پادویش نسخه امنیت پیشرفته ویندوز Padvish Windows را طراحی و با قیمتی مناسب به بازار ارائه داده است. این آنتی ویروس مجموعه ای از ویژگی هایی که برای مقابله با ویروس ها در لپ تاپ و یا کامپیوتر نیاز است را در یک مجموعه به کاربر ارائه می دهد. بهره مندی از 3 ویژگی Anticrypto، Rescue CD و همچنین قابلیت استفاده برای سیستم عامل Android مجموعه ای کامل را تشکیل داده است. بدین ترتیب با بهره مندی از ویژگی های آنتی ویروس پادویش می توانید با هر ویروس، تروجان، کرم و ... مقابله کنید. یکی دیگر از ویژگی های این ضد ویروس، قابلیت مقابله با هر نوع باج گیر دیجیتالی است که توانسته با توجه به عملکرد کارآمد و پاسخگو آن، گواهی و تاییدیه AVtest آلمان را با رتبه ای قابل توجه دریافت کند و بطور کامل تمام حملات باج گیران را شناسایی و خنثی کند. علاوه بر موارد بیان شده، محافظت در مقابل هر نوع بدافزار از حافظه های جانبی با بهره مندی از فناوری UMP، دیوار آتش (Fire Wall) چند لایه که امکان نفوذ ویروس به سیستم شما را محدود و غیر ممکن می کند، بروز رسانی های مستمر برای مقابله با آخرین بدافزار ها، بهره مندی از فناوری Cloud به منظور شناسایی تهدید های ناشناس، سیستم پشتیبانی مداوم و متخصص و ... برخی دیگر از مشخصات آنتی ویروس ایمن پادویش نسخه امنیت پیشرفته ویندوز Padvish Windows است.

علاوه بر موارد فوق ما در ایسوس سنتر تلاش کرده ایم رفاه حال مشتریان را در ارجحیت قرار دهیم. بدین منظور شما مشتریان محترم می توانید به صورت غیر حضوری لایسنس و یا کد آنتی ویروس را دریافت کنید. در صورتیکه مایل به دریافت لایسنس آنتی ویروس به صورت غیر حضوری هستید، لازم است قبل از نصب با همکاران فنی سایت مشاوره و راهنمایی رایگان دریافت کنید.

 

 

  • مشخصات فنی
  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
  • پرسش و پاسخ و ارسال نظرات
    پیغام:
    کد مقابل را وارد کنید ...