ثبت سفارش
تعداد
عنوان

کیف کیبوردی تبلت سامسونگ SAMSUNG GALAXY Note 8 bluetooth keyboard کیف کیبوردی تبلت سامسونگ GALAXY Note 8

رنگبندی:
۰ تومان
۲۸۰,۰۰۰ تومان
معرفی محصول

کیف کیبوردی تبلت سامسونگ SAMSUNG GALAXY Note 8 bluetooth keyboard

کیف کیبوردی تبلت سامسونگ SAMSUNG GALAXY Note 8 bluetooth keyboard وسیله ای کاربردی به عنوان محافظ و قاب برای تبلت GALAXY Note 8 و همچنین به عنوان یک کیبورد جداگانه و مجزا محسوب می شود که می توانید به کمک اتصال بلوتوث آن را به تبلت خود متصل کنید و تایپ سریع تر و راحتتری را تجربه کنید. 

کیف از دوام و کیفیت بالایی برخوردار است و از تبلت شما در برابر خراش و ضربه محافظت می کند. علاوه بر این به دلیل طراحی کلاسوری این محافظ و پوشش تمام بدنه تبلت از هر دو طرف، آسیب و صدمه ای در صورت برخورد با زمین به تبلت وارد نمی شود. 

کیبورد بلوتوثی این کیف نیز به دلیل ابعاد مناسب و بزرگتر نسبت به کیبورد تبلت، امکان تایپ راحتتر و سریع تری را به کاربران ارائه می دهد. یکی دیگر از ویژگی های کیف کیبوردی SAMSUNG GALAXY Note 8 قابلیت جدا شدن صفحه کلید از بدنه کیف می باشد. ضمن اینکه فاصله پشتیبانی از اتصال بلوتوث تا 10 متر می باشد. بدین ترتیب می توانید کیبورد را جدا کنید و به صورت مجزا استفاده کنید. برای این کیبورد یک کابل شارژ USB نیز تعبیه شده است تا بتوانید کیبورد را به کمک آن شارژ کنید و حتی به سایر دستگاه ها به صورت بلوتوث متصل کنید.

در ادامه می توانید به منظور خرید کیف کیبوردی سامسونگ مدل SAMSUNG GALAXY Note 8 bluetooth keyboard با ایسوس سنتر همراه باشید..

 

 

  • مشخصات فنی
  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
  • EMPTY
  •  
  • پرسش و پاسخ و ارسال نظرات
    پیغام:
    کد مقابل را وارد کنید ...
محصولات مشابه
EMPTY