ثبت سفارش
تعداد
عنوان

   روش های ارسال سفارش


1- سفارشات در مشهد از طریق پیک ویژه ایسوس سنتر تا 1 الی 3 ساعت بعد از تکمیل فرایند خرید صورت میگیرد.
2- در شهرهای مجاور شهر مشهد، سفارش ها ،توسط شرکت پست نیز ارسال می گردند.
3- در سایر استان ها سفارش ها از دو طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و باربری ارسال می گردند.
مشتریان عزیز ایسوس سنتر می توانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام، از بین روشهای ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد.


 در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد ایسوس سنتر مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را بر اساس چارچوب شرکت پست یا باربری تا سقف ممکن بیمه می نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد، اما در صورت بروز مشکل وب سایت ایسوس سنتر پاسخگو و پرداخت کننده خسارت نمی باشد.


  هزینه ارسال


مشتریان عزیز ایسوس سنتر در هنگام ثبت سفارش و استعلام، به راحتی و بدون هیچگونه پرداخت وجهی قادر هستند روشهای مختلف ارسال و هزینه های مرتبط با هر کدام از آنها را مشاهده نمایند. این هزینه ها بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالاهای سفارش داده شده و مسافت تا شهر مقصد، بصورت مکانیزه توسط سیستم محاسبه می گردد.


مدت زمان تحویل سفارش


سفارشات مشهد:


مدت زمان تحویل کالاها در شهر مشهد کمتر از 3 ساعت می باشد.


سفارش های ارسال شده توسط پست و باربری:


سفارش هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت 12 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست یا باربری خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت پست و باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 24 تا 48 ساعت کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.