ثبت سفارش
تعداد
عنوان
دنیای گیم
  • 1673
  • 2064 مرتبه
معرفی چند بازی هیجان انگیز در سرویس  Apple Arcade

معرفی چند بازی هیجان انگیز در سرویس Apple Arcade

05/26/1400

پیش از این، سرویس محبوب اپل آرکید را معرفی کرده بودیم و همانطور که می‌دانید این سرویس یک اشتراک بازی برای کاربران و استفاده کنندگان محصولات برند اپل است که به شما امکان می‌دهد تا بتوانید با پرداخت هزینه‌ای محدود به طور نامحدود و رایگان از هر بازی موجود در بخش بازی اپ استور استفاده کنید. در این مطلب به معرفی چند بازی هیجان انگیز و جدید در این سرویس می‌پردازیم.

فرار هنرمندانه

The Artful Escape داستان اعجوبه یک گیتاریست نوجوان (فرانسیس وندتی) را روایت می‌کند. در اولین شب اجرای خود، فرانسیس خود را در حال تلاش برای کشف خودش می‌یابد و در طول راه با افسانه های قدیمی، افراد مرده و گاهی با تخیل خودش می‌جنگد.Artful Escape  اولین بار در سال 2017 معرفی شد و در لیست بازی های Apple Arcade قرار گرفت. تریلر منتشر شده از آن در سال 2019 دارای بخش های رنگارنگ، هیجانی و سرشار از نئون و موسیقی است.

The-Artful-Escape

وارد سازه شو!

آماده شوید تا در این بازی مسابقه‌ای و انفجاری جدید سازندگان Forza و Hot Wheels پدال را به سمت هیجان قرار دهید. جزئیات مربوط به Enter the Constructed زیاد در دسترس نیست؛ با این حال که انتظار می‌رفت در زمان راه اندازی Apple Arcade در دسترس باشد. در آن زمان، تصاویر و فیلم ها بازی را به عنوان یک تیرانداز علمی-تخیلی اول شخص نشان می‌داد؛ اما از آن زمان تاکنون اطلاعات کمی در مورد Enter the Construct وجود دارد. بنابراین ممکن است نام جدیدی برای آن اتخاذ شود یا ارائه آن به کلی لغو شود. با این حال این بازی هنوز هم در لیست بازی های هیجان انگیز سرویس اپل آرکید قرار دارد و افراد بسیاری مشتاقانه منتظر انتشار آن هستند.

Enter-the-Constructed

داستان های شکارچی هیولا

دنیا پر از هیولا است و در حالی که بیشتر مردم جهان آن ‌ها را شکار می‌کنند، یک دهکده ساکت و آرام با جانوران پیوند می‌خورد و به Monster Riders تبدیل می‌شود. برای انجام این بازی تنها باید سوار شده، با "Monsties" دوست شوید و در این پیچ و خم به گذراندن ماجراهای جدید بپردازید.

monster-hunter

پروکسی

Proxi یک بازی شبیه سازی هوش مصنوعی از ویل رایت، خالق The Sims است. این بازی بر اساس خاطرات یک بازیکن ساخته شده است و از آن ها به عنوان عناصر سازنده دنیایی سه بعدی استفاده می‌شود. پروکسی به جای ایجاد یک شهر یا خانه، همانطور که در The Sims نیز وجو دارد، مغز را مدل سازی می‌کند. طبق مستندات موجود در وب سایت، شما می‌توانید خاطرات و میلیون ها مفاهیم به هم پیوسته را ذخیره کنید و سرگرم شوید.

proxi

تتریس بیت

Tetris Beat موسیقی و مکانیک ریتم را به بازی کلاسیک روسی تزریق می‌کند. این بازی طرفداران خاص خود را دارد و علاقه مندان به دنیای هیجان انگیز و جذاب موسیقی می‌توانند با آن بازی کرده و از جذابیت خاص آن بهره مند گردند.

Tetris-Beat

بزرگراه های کوچک

Mini Motorways یک بازی اعتیادآور و ساده است که در عین حال نگاه کردن و گوش سپردن به آن بسیار شیرین است. چالش های روزانه و هفتگی آن بازی کردن را هیجانی‌تر می‌کنند و برنامه ریزی های متنوع برای گسترش ساختار شهری، شما را به بازی کردن مداوم ترغیب می‌کنند.

Mini-Motorways

ورد وب

طرفداران کلمات متقاطع سنتی می‌توانند از این بازی که همچون Dear Reader و Spell Towers اپل آرکید است استفاده کنند و چه بسا از این بازی جدید کلمه‌ای ساخت توسعه دهندگان مستقل Aran Koning  و Adriaan de Jongh لذت ببرند.

همان گونه که می‌دانید هنگام خرید دستگاه جدید اپل می‌توانید سه ماه نسخه آزمایشی رایگان Apple Arcade را فعال کرده یا با ثبت نام برای نخستین بار یک ماه به صورت رایگان از آن استفاده کنید. برای استفاده از سرویس App Store را باز کنید و روی نماد کوچک جوی استیک در پایین صفحه ضربه بزنید. بسته اشتراک Apple One نیز سال گذشته راه اندازی شد که دسترسی به شش سرویس اشتراک اپل، شامل Apple Arcade را با یک قیمت ارزان‌تر و مقرون به صرفه‌تر ارائه می کند. Apple Arcade همچنین اخیراً با Verizon همکاری کرده و یک اشتراک رایگان یک ساله با برنامه های نامحدود ارائه می‌دهد.

سرویس پخش Netflix نیز در حال گسترش بازی های ویدیویی خود است و قصد دارد از اوایل سال آینده بازی هایی بدون آگهی را برای دستگاه های تلفن همراه مشترکان خود بدون هیچ هزینه اضافی ارائه دهد. این امر، اولین برنامه Netflix برای ورود به دنیای بازی نخواهد بود، اما می‌تواند صنعت سایر خدمات و اشتراک های رقابتی را متزلزل کند.

 

ایسوس سنتر