ثبت سفارش
تعداد
عنوان

درباره ما

افزایش روز افزون ارزش زمان و استفاده بهینه از آن به عنوان بالاترین سرمایه بشری از یک طرف و گستردگی مشغله های روزانه زندگی مدرن از طرف دیگر سبب شده تا افراد به خرید های اینترنتی که امکان مقایسه قیمت ها و انتخاب بهترین کالا با بهترین شرایط را فراهم می آورد روی آورند. این تغییر در زندگی امروزه رشد بسیار چشمگیری داشته و گسترش خرید های اینترنتی بیش از پیش احساس می شود. اما این نیاز مستلزم ارائه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب از سوی فروشگاه های اینترنتی می باشد تا کاربر خریدی لذت بخش همراه با احساس امنیت و رضایت را تجربه کند.

در این راستا وب سایت ایسوس سنتر رسما در سال 1387 پا به دنیای اینترنت گذاشت. هدف از راه اندازی ایسوس سنتر بالا بردن سطح آگاهی کاربران کالاهای IT و به خصوص بالا بردن سطح آگاهی و دانش دوستداران برند معتبر و با کیفیت ایسوس راجع به این برند و دیگر برندهای IT موجود در بازار بوده است.

ایسوس سنتر به عنوان نمایندگی فروش وخدمات پس از فروش برند جهانی ایسوس و مشاور در خصوص خرید تجهیزات IT، سرور، لپ تاپ، تبلت، مادربرد و کارت گرافیک به ارائه خدمت به هموطنان عزیز می پردازد . در طول این سال ها ایسوس سنتر با تهیه و نشر مقالات، تحلیل ها و نقد و بررسی های تخصصی محصولات ایسوس توانسته است سطح آگاهی خریداران عزیز را از این برند بیشتر کند.

در کنار پوشش طیف گسترده ای از محصولات برند ایسوس، توانسته ایم بسیاری دیگر از برند های معتبر و مطرح جهانی از جمله Lenovo، Acer، Dell، Xiaomi، TP-Link و .... را نیز به کاربران عرضه کنیم تا در جهت هر چه بیشتر رفع نیاز شما برآییم.

ارائه مشخصات و محتوای تخصصی برای هر کالا با برند های متنوع یکی از اهداف اصلی ایسوس سنتر می باشد تا بتواند سطح آگاهی کاربران را از کالای مورد نظر انتخابی آنان بالاتر ببرد تا در نهایت منجر به انتخابی صحیح برای کاربر شود.

یکی دیگر از مهمترین اهداف و وظایفی که ایسوس سنتر برای خود تعریف کرده است دریافت و تهیه سفارشات خاص مشتریان عزیز می باشد. بطوریکه کاربران می توانند محصولاتی که در بازار بسیار کمیاب هستند را به صورت خاص سفارش دهند تا مدیران کالا این محصول را تهیه و به کاربر عرضه کنند.

تمام این ویژگی ها مستلزم این امر است که کاربر فضایی امن برای خرید اینترنتی خود را احساس کند و از اصالت کالای خریداری شده اطمینان حاصل کند. وب سایت ایسوس سنتر دارای نماد اعتماد الکترونیک به منظور ایجاد اعتماد برای مشتریان از خرید اینترنتی و همچنین تامین کننده کالاهای اصل از مراجع وارد کننده می باشد.

ایسوس سنتر هم اکنون یکی از اصلی ترین مراکز تهیه محصولات ایسوس در بین سازمان ها، کارخانه جات و شرکت ها می باشد.

برخی مشتریان ایسوس سنتر:

 

- شرکت چای شاهسوند

- اتاق بازرگانی صنایع و معادن کشاورزی ایران

- گسترش انفورماتیک ایران

- مدیریت شعب بانک مسکن

- شرکت سپهر نگهدار (بانک صادرات)

- شورای شهر مشهد

- شرکت صنایع غذایی تبرک

- و ....