ثبت سفارش
تعداد
عنوان


پرینتر عکس

با گسترش سیستم های کامپیوتری ، به طبع لوازم جانبی آن ها هم گسترش یافته اند. یکی از دستگاه قطعات جانبی کامپیوتر که امروزه از کاربرد و اهمیت ویژه ای برخوردار است پرینتر و یا چاپگر می باشد. اکثر مردم با هر نیازی از چاپ متن تا تصاویر گرافیکی و نیز در هر محیطی از منزل تا محیط کار با این دستگاه سروکار دارند. با اشاره کلی و مختصر و کاربرد چاپگر به معرفی پرینتر عکس Photo printer که موضوع اصلی این متن است می پردازیم.

امروزه پرینتر عکس را باید کمی تخصصی تر برای کاربران دسته بندی کرد. شما می توانید پرینتر عکس را در مکان های اداری و شرکتی با عنوان چاپگر عکس پرسنلی تا عکاسی ها با عنوان چاپگر عکس حرفه ای مشاهده کنید.

Photo-Printer

گرچه امروزه با رواج عکس های دیجبتال و مجموعه آلبوم های دیجیتال چاپ عکس ها کمتر شده است، اما باز هم تجربه در دست گرفتن عکس ها به صورت فیزیکی از لذت دیگری برخوردار است. گرچه تکنولوژی و ابداع پرینتر عکس را باید هم زمان با اختراع چاپگرها دانست ولی پیشرفت در پرینت و چاپ عکس مسیر پر دغدغه ای داشته است. همین امر باعث شده که شرکت های بزرگ فعال در زمینه تولیدات لوازم دیجیتال پا در این مسیر بگذارند. شرکت هایی از قبیل کانن canon، اپسون epson و ... از انواع آنان هستند.

به همین جهت به معرفی برخی از چاپگرهای عکس کمپانی کانن می پردازیم. همیشه به صورت ویژه، شرکت های به کاربران خانگی خود توخه خاصی دارند. کمپانی کانن با طراحی و تولید چاپگر عکس خانگی کانن، محصولاتی با ویژگی هایی مخصوص این گروه ساخته است. چاپگر عکس خانگی کانن با دارا بودن خصوصیاتی از قبیل ابعاد کوچک، جمع و جور و نیز با قابلیت حمل آسان، روانه بازار شد.

چاپگر SELPHY CP910 ساخت شرکت کانن است که با امکان چاپ عکس با کیفیت لابراتوری می باشد. همین طور که از قدیم پرینترهای جوهرافشان برای چاپ عکس به کار می رفت این مدل هم با بهره بردن از این تکنولوژی ساخته شده است. این دستگاه با تمرکز بر فناوری های جدید از قبیل پشتیبانی WIFI و AirPrint چاپ مستقیم از تلفن های همراه هوشمند و دوربین ها بر روی کاغذهای گلاسه و نیمه گلاسه چاپ کند.

Canon-SELPHY-CP910-Photo-Printer

یکی دیگر از انواع پرینترهای چاپ عکس کانن، چاپگر عکس کانن canon cp1200 است. این مدل به صورت تخصصی برای چاپ عکس توسط کمپانی کانن canon ساخته شده است. SELPHY CP1200 از مدل های جدید و قدرتمند با امکانات جدیدی مانند امکان چاپ عکس ها از طریق تلفن همراه، دوربین کامپیوتر و کارت های حافظه در سایز استاندارد 10×15 را داراست. این مدل که با عنوان یک دستگاه قابل حمل و بی سیم (وای فای) شناخته می شود، خروجی های (چاپ) با کیفیتی را ارائه می کند.

Canon-SELPHY-CP1200-Photo-Printer

راهنمای خرید پرینتر عکس

در پایان حال که با معرفی پرینتر عکس Photo printer با مدل ها و ویژگی های مختلف آشنا شدید، اگر تصمیم به خرید پرینتر عکس گرفتید، فروشگاه اینترنتی asuscenter یکی از بهترین مراجع نمایندگی فروش پرینتر عکس با برندهای مختلف می باشد. در این فروشگاه اینترنتی با توجه به معرفی انواع چاپگر عکس از قبیل چاپگر عکس حرفه ای حرارتی، چاپگر عکس پرسنلی و ... و نیز امکان مقایسه قیمت انواع پرینتر مانند مقایسه قیمت چاپگر عکس خانگی کانن، قیمت پرینترهای حرارتی چاپ عکس و ... خرید خوب و مطمئنی به همراه گارانتی اصلی داشته باشید.

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا

پرسش و پاسخ و ارسال نظرات
پیغام:
کد مقابل را وارد کنید ...