ثبت سفارش
تعداد
عنوان


شارژر موبایل

امروزه با همه گیر شدن دیوایس هایی از قبیل گوشی موبایل، تبلت، گجت ها و ... نیاز به لوازم جانبی این دستگاه ها بیشتر احساس شده است. یکی از این لوازم که جزء جدایی ناپذیر دیوایس های امروزی هستند، شارژر می باشد.

بدون هیچ تردید و شکی در دو دهه قبل گوشی های موبایل با کاربردهای گوناگون خود، محبوبیت بالایی در بین مردم کسب کرده اند. امروزه تلفن های همراه با اختراع و ابداعاتی در زمینه اپلیکیشن های مختلف، شبکه های مجازی از قبیل تلگرام و اینستاگرام از کاربردهای اولیه خود فاصله زیادی گرفته اند. همین شرایط و ویژگی ها باعث شده که در هر زمانی از گوشی خود استفاده کنند و به همین جهت همواره نیازمند هستد که گوشی خود را شارژ کنند. به همین منظور باید همیشه شارژر موبایل خود را همراه داشته باشند تا بتوانند در هر زمانی و مکانی در صورت نیاز گوشی موبایل خود را شارژ کنند . در ادامه به معرفی انواع شارژر موبایل می پردازیم:

متداول ترین شارژرهای گوشی، شارژر دیواری می باشد. این مدل که با اتصال به پریز برق انرژی را به گوشی موبایل انتقال می دهد از نمونه های ساده و مرسوم این لوازم می باشد. این شارژرها به طور معمول در خانه و اداره استفاده می شوند.

شارژر فندکی نوع دیگری از شارژر موبایل است که به صورت ویژه به منظور استفاده در ماشین استفاده می شود. این شارژر که عموما به نام لوازم سفر شناخته می شود برای مسافرت طراحی شده است. این مدل شارژر به گونه ای طراحی شده است که قابلیت تبدیل برق 12 ولت ماشین را به ولتاژ یو اس بی 5 ولت را دارد. شارژر فندکی با اتصال یک سر خود به جافندکی خودرو انرژی را از آن گرفته و توسط سر دیگری که از خروجی یو اس بی است به گوشی موبایل منتقل می کند.

البته با رشد تکنولوژی شارژر موبایل با فناوری های جدیدتری از قبیل شارژرهای خورشیدی که قابلیت استفاده برای فعالیت های بیرون از منزل و تعطیلات است روبرو شد. شارژرهای دستی گوشی تلفن که امکان کار با دست را دارد و شارژر سلول سوختی با قابلیت بسیار قوی که امکان چندین بار شارژ را دارد ، انواع دیگری از شارژر گوشی موبایل است که ابداع شده است.

راهنمای خرید شارژر موبایل

اولین و مهمترین نکته ای که باید در موقع انتخاب شارژر موبایل Mobile charger دقت شود، سازگاری با گوشی موبایل شما می باشد.

نکته دیگری که غالبا به آن توجه نمی شود، کابل شارژر است. کابل شارژر موبایل باید از مقاومت فیزیکی خوبی برخوردار باشد زیرا اگر کم باشد به مرور زمان قطع می شود که موجب اتصال قطب های منفی و مثبت می شود و در نهایت در زمان اتصال به گوشی موجب خراب شدن موبایل می شود.

از نکات دیگری که باید در یک شارژر موبایل Mobile charger توسط سازندگان رعایت شود و نیز شما هم در زمان خرید این محصول به صورت تخصصی دقت کنید شامل مؤلفه های ولتاژ خروجی، جریان خروجی، شکل موج خروجی، محافظت درمقابل اضافه بار و اتصال کوتاه، میزان رگوله سازی، بازده توان و ... می باشد.

در پایان با توجه به نکاتی که درباره و انواع شارژر موبایل گفته شده، بهترین انتخاب این محصول برای گوشی موبایل، شارژرهای اصل و اورجینال که توسط کمپانی سازنده گوشی می باشد.

شما برای انتخاب و خرید اینترنتی شارژر موبایل، خرید فست شارژر و ... می توانید با مراجعه به بزرگترین فروشگاه آنلاین (asuscenter) و قابلیت دسترسی به قیمت و انواع شارژر موبایل از قبیل قیمت کابل شارژر سامسونگ، قیمت کابل شارژر هواوی و ... بهترین کابل شارژر اندروید و ios را خریداری نمایید.

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا

پرسش و پاسخ و ارسال نظرات
پیغام:
کد مقابل را وارد کنید ...