ثبت سفارش
تعداد
عنوان


لپ تاپ با صفحه نمایش براق

توجه به انتخاب نوع نمایشگر یک لپ تاپ هنگام خرید به اندازه سایر مشخصات فنی، امکانات و قابلیت های سیستم با اهمیت است. برای خرید یک لپ تاپ می بایستی تمامی جوانب آن سنجیده و در نظر گرفته شود. از نوع نمایشگر لپ تاپ گرفته تا قطعات سخت افزاری همچون رم، گرافیک و... چراکه تهیه یک لپ تاپ مناسب ممکن است اتفاقی تکرار نشدنی در زندگی شما باشد و شاید بودجه ای که برای تهیه آن کنار گذاشته اید، اندوخته ماه ها و یا حتی سال ها کار و فعالیت شما به حساب آید. بنابراین دقت در خرید مطمئن و رضایت بخش باعث خواهد شد، استفاده از آن با احساس خوبی از انتخاب، همراه شود. 
بهتر است بدانید لپ تاپ ها از لحاظ نوع صفحه نمایشگر به دو نوع تقسیم می شوند. یکی لپ تاپ با صفحه نمایش براق و دیگری لپ تاپ با صفحه نمایش مات نام دارد. هرکدام از این نمایشگرها مزایا و معایب مختص به خود را دارا هستند. 

مزایا و معایب لپ تاپ با صفحه نمایش براق

از مزایای صفحه نمایش براق می توان به زیبایی ظاهری آن اشاره نمود. همچنین صفحه نمایش براق در حالت خاموشی سیستم همانند آینه ای عمل می کند که می توانید خود را درون آن مشاهده کنید. شفافیت آن به قدری است که محیط و اشیاء پشت سر خود را نیز می توانید در صفحه نمایش براق لپ تاپ ببیند. لپ تاپ با صفحه نمایش براق دارای شفافیت رنگی بیشتری است. همچنین عمق دید در لپ تاپ با صفحه نمایش براق بیشتر از صفحه نمایشگر مات قابل درک است. 
معایب صفحه نمایش براق را به هیچ عنوان نمی توان نادیده گرفت. چراکه این چشم پوشی می تواند در آینده ای نزدیک، شما را از خرید خود پشیمان نماید. کاهش عملکرد و کارایی سیستم نیز از دیگر نتایج منفی آن است. ایجاد اختلال در دید به صفحه نمایش براق در مکان هایی که نور محیطی زیاد است از معایب صفحه نمایش براق به شمار می رود. نور ساطع شده و بازتاب شده از صفحه نمایشگر برخلاف تصور بسیاری از افراد می تواند بسیار مشکل آفرین باشد. به این دلیل که تمرکز لازم در مشاهده صفحه نمایش را از شما می گیرد و مانع ادامه فعالیتتان خواهد شد. 

بازتاب نور از لپ تاپ با صفحه نمایش براق به چشمان شما در طولانی مدت آسیب می زند. پس بهتر است با تبدیل صفحه نمایش براق به مات عملکرد بهتر و رضایت بیشتری را برای خود به ارمغان آورید. در لپ تاپ با صفحه نمایش براق امکان تغییر ویژگی های دیداری نمایشگر وجود دارد، بنابراین دیگر نگران معایب نمایشگر لپ تاپ با صفحه نمایش براق Laptop with glossy screen نباشید. برای تبدیل صفحه نمایش براق به مات می توانید از روکش مات استفاده کنید. با خرید و نصب یک روکش مات ضمن محافظت از صفحه نمایش لپ تاپ در برابر هرگونه خش و لک، نمایشگر براق لپ تاپ شما به یک نمایشگر مات تبدیل می شود.
کارایی و کاربرد لپ تاپ با صفحه نمایش مات بسیار بیشتر از لپ تاپ با صفحه نمایش براق است. همچنین محدودیت استفاده در فضاهای مختلف با شرایط محیطی متفاوت در لپ تاپ با صفحه نمایش براق بیشتر از لپ تاپ با صفحه نمایش مات است.

جمع بندی

جهت خرید لپ تاپ توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی راهنمای خرید لپ تاپ با صفحه نمایش براق و نیز راهنمای خرید لپ تاپ با صفحه نمایش مات را مطالعه کنید تا علاوه بر آشنایی با انواع نمایشگرها از مزایا و معایب هر کدام نیز مطلع شوید. نکات ذکر شده در راهنمای خرید لپ تاپ با صفحه نمایش براق در مورد نوت بوک با صفحه نمایش براق نیز صدق می کند. بنابراین اگر قصد خرید نوت بوک با نمایشگر براق هستید می توانید به راهنمای خریدی که در سایت ایسوس سنتر قرار داده شده است، دسترسی داشته باشید. در انتها توصیه می کنیم حتما هنگام خرید لپ تاپ با صفحه نمایش براق Laptop with glossy screen به ویژگی های فنی و ظاهری آن دقت کرده و با توجه به نوع کاربردی که از لپ تاپ موردنظر انتظار دارید اقدام به خرید نمایید.

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا

پرسش و پاسخ و ارسال نظرات
پیغام:
کد مقابل را وارد کنید ...