ثبت سفارش
تعداد
عنوان


آنتی ویروس اورجینال

امروزه با استفاده های بسیار زیاد از سیستم های دیجیتال از قبیل کامپیوتر ، موبایل و ... نیاز به یک نرم افزار جهت مراقبت از بدافزارها یا ویروس های کامپیوتری است که با نام های نرم افزار ضدویروس ، ویروس یاب ، ویروس کش ، ضد بدافزار و یا آنتی ویروس اورجینال شناخته می شوند . قبل از معرفی و پرداختن به آنتی ویروس اورجینال Original antivirus و نیز کاربرد آن ، باید ویروس های کامپیوتری را شناخت .

ویروس های کامپیوتری مجموعه برنامه های هستند که با هدف آسیب رساندن به سیستم شما توسط افرادی طراحی و ساخته می شوند. این برنامه های کوچک با قدرت بسیار خوبی قابلیت نفوذ و آسیب به سیستم های اطلاعاتی مبتنی بر کامپیوتر را دارند . این بدافزارها که با نام و لقب ویروس نامیده می شوند ، شباهت زیای به ویروس های زیست شناسی با قابلیت زنده بودن دارند . یک ویروس کامپیوتری با امکان نفوذ از یک سیستم به سیستم دیگر شباهتی به ویروس های زیستی دارد که می تواند از فردی به فرد دیگری منتقل شود . همچنین یک ویروس با تکثیر خود و پخش شدن در سیستم کامپیوتری عملکرد مخرب خود را به صورت عمده انجام می دهد .

Computer-viruses

البته باید خیلی بدبینانه به ویروس های کامپیوتری نگاه نکرد . ویروس ها با اثرات متفاوتی همیشه مخرب نیستند ولی می توانند با محدودیت و مزاحمت هایی برای کاربران ظهور کنند . به عنوان مثال گاهی اوقات برخی از بدافزارها با نمایش پیام هایی از قبیل ریزش حروفی در صفحه نمایش یا پخش موزیک هایی وجود خود را اعلام کنند .

حال با معرفی ویروس ها به انواع ویروس ها و طریقه آلوده و کارکردن آن ها می پردازیم . البته ویروس ها از انواع تقریبا زیادی تشکیل شده اند که ما به معرفی رایج ترین آنها اشاره می کنیم .

بوت سکتور boot sector‌ در واقع مجموعه ای از کدهای اجرایی ذخیره شده جهت بالا آمدن کامپیوتر می باشد که مکان مناسبی برای ویروس ها می باشد که با منتشرشدن توسط فلاپی ها و منتقل شدن به سیستم رایانه امکان boot‌ شدن را از بین می برد.

یک نوع دیگر از ویروس ها که با ترفند مخفی شدن از ردیابی آنتی ویروس برنامه ریزی شده اند به نام ویروس های استیلث یا مخفی (Stealth Virus) مشخص می شوند . البته آنتی ویروس اورجینال با مشخص شدن این ترفند ویروس ها آنها را شناسایی و پاکسازی می کنند .

در ادامه با متنوع بودن ویروس ها و کاربرد هر یک به معرفی تعدادی دیگر از آنها با ذکر نام اشاره می کنیم . ویروسهای ماکرو (Macro Virus)‌ که با پسوندهای MDB , Doc , PPS و ... ساخته می شوند . ویروس ساکن رم که در RAM‌ سیستم قرار می گیرند و به نام Memory Resident Virus‌ شناخته می شوند .

یکی از ویروس هایی که امروزه با استفاده زیاد کاربران محیط اینترنت و پست های الکترونیکی زمینه مناسبی برای انتقال به کامپیوتر و موبایل دارد ، ویروس ایمیل (Email Virus) است . مجددا لازم به ذکر است که تمام این بدافزارها و ویروس ها با داشتن آنتی ویروس اورجینال و بروز بودن تا حد زیادی این دغدغه و حملات را کنترل می کنند.

email-virus

پس از معرفی انواع ویروس و واکنش آنها در هر لحظه وجود یک آنتی ویروس اورجینال Original antivirus بیش از پیش برایمان روشن شد . اگر بخواهیم به صورت واضح تر لزوم داشتن یک آنتی ویروس اورجینال را بگوییم آن را به دقت به سلامت جسمی در برابر ویروس های زیستی تشابه می کنیم . همانطور که ما بدن خود را در برابر ویروس ها واکسینه می کنیم و نیز از آلوده شدن به بیماری ها پیشگیری میکنیم باید به سیستم کامپیوتری و نیز گوشی موبایلمان به همین مقدار دقت کنیم .

امروزه با رشد تکنولوژی و فناوری در برنامه نویسی ، هکرها با ترفندهای جدیدتری از قبیل معرفی و طراحی ویروس هایی در پوشش آنتی ویروس جعلی منتشر می کنند . داشتن یک آنتی ویروس اورجینال مزیت های مهمی از قبیل حفاظت در مقابل ویروس ها ، حفاظت در مقابل جاسوس های نرم افزاری و .. دارند . همچنین یکی از مزیت های تهیه خرید و نصب آنتی ویروس اورجینال ، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری در مواقعی که ویروس ها عملیات مخرب می باشد . بدافزارها و برنامه های مخرب در صورت عبور از فیلترهای آنتی ویروس های جعلی با هجوم به فایل ها و اطلاعات سیستم ، به غیر از تحمیل هزینه های مالی جهت بازیابی اطلاعات زمان زیادی هم از کاربران می گیرد .

امروزه شرکت های مختلفی با برندهای متنوعی با توجه به سه کار اصلی و عمده آنتی ویروس ها از قبیل : قدرت شناسایی خطرات و تهدیدها ، قدرت شناسایی انواع ویروس ها و عدم جاسوسی از اطلاعات و نیز نابودی کلیه بدافزارها و خطرات و محافظت از سیستم روانه بازار می کنند . آنتی ویروس ESET NOD32 یکی از محبوب ترین نرم افزارهای ویروس کش ، ویروس یاب ، ضد ویروس و ضد بدافزار می باشد .

خرید آنتی ویروس اورجینال نود 32

اگر به دنبال تهیه و خرید آنتی ویروس برای رایانه رومیزی ، لپ تاپ ، موبایل و یا تبلت هستید یکی از بهترین گزینه ها آنتی ویروس اورجینال NOD32 محصول شرکت Eset می باشد . با انتخاب این آنتی ویروس که یکی از معروف ترین نرم افزارهای امنیتی مناسب سیستم عامل ویندوز و اندروید می باشد، امکان محافظت بسیار بالا از سیستم شما در برابر بدافزارها و سارقین اطلاعات فراهم می شود.

ESET-Nod-32-antivirus

خرید آنتی ویروس اورجینال Kaspersky

یکی دیگر از آنتی ویروس ها با درصد بالای محافظت در برابر ویرس ها آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی ال کسپرسکی Kaspersky می باشد . این کمپانی در تولیدات جدید خود با استفاده از سرویس ابری کسپرسکی دیوار دفاعی قوی و هوشمندی در برابر تهدیدات انواع نرم افزارها در فضای سایبری دارا می باشد .

Kaspersky-antivirus

جمع بندی

در پایان با توجه به توضیحاتی که درباره انواع ویروس و آنتی ویروس گفته شد اگر تصمیم به انتخاب و خرید آنتی ویروس اورجینال برای استفاده در رایانه و موبایل خود جهت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی گرفتید می توانید به صورت غیر حضوری در سایت فروشگاه اینترنتی asuscenter به عنوان نمایندگی فروش انواع آنتی ویروس با برندهای مختلف و با استفاده از امکانات این سایت از قبیل تخفیف آنتی ویروس ، اطلاع از قیمت انواع آنتی ویروس های مختلف و ... امکان خرید آنتی ویروس موبایل، خرید آنتی ویروس اورجینال اندروید، خرید لایسنس آنتی ویروس و دانلود آنتی ویروس اورجینال ... را برای کاربر فراهم آورده است.

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا

پرسش و پاسخ و ارسال نظرات
پیغام:
کد مقابل را وارد کنید ...