ثبت سفارش
تعداد
عنوان

تضمین اصالت کالا

یکی از دغدغه ها و نگرانی های کاربران در برخورد با فروشگاه های اینترنتی بحث ضمانت اصل بودن کالا و اطمینان از تقلبی نبودن آن ها هنگام ارائه به مشتری می باشد. ما در ایسوس سنتر به خوبی این نیاز کاربران را مورد بررسی قرار داده ایم و تمامی کالا های عرضه شده در فروشگاه اینترنتی asuscenter با ضمانت اصل بودن ارائه می شود. ما این ادعا را با دریافت محصولات از شرکت های وارد کننده اصلی که تمامی مراحل قانونی واردات محصولات با برند های خارجی به خصوص کمپانی ایسوس است را عملی کرده ایم.

ایسوس سنتر به عنوان نمایندگی رسمی و قانونی ایسوس اقدام به ارائه انواع محصولات برند asus اعم از لپ تاپ، مادربرد، گوشی موبایل، تبلت، کارت گرافیک و ... با گارانتی اصلی می کند. این موضوع در مورد سایر محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی ما نیز صادق می باشد و کاربران می توانند با اعتماد از اصل بودن کالا اقدام به خرید کنند.

علاوه بر این یکی دیگر از ویژگی های ارائه شده توسط asuscenter، ارائه گارانتی اصلی برای محصولات خود می باشد. شما می توانید با مراجعه به لیست اسامی وارد کنندگان محصولات و ارائه دهنده گارانتی آن ها، گارانتی اصلی را از سایر گارانتی های کم ارزش تشخیص داده و این موضوع را در شرکت های گارانتی دهنده ایسوس سنتر مشاهده کنید.

بدین ترتیب ما هر آنچه که شما برای یک خرید اینترنتی مطمئن نیاز دارید در اختیارتان قرار داده ایم. 

وب سایت ایسوس سنتر؛ نمایندگی ایسوس مشهد