مقایسه کن حذف همه
051-37661669
5:9   سه شنبه 01 اسفند 1396
دسترسی سریع
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

بررسی لپ تاپ های لنوو

در حال حاضر اولین محصولی که شرکت لنوو را محبوب و مشهور کرده ، لپ تاپ می باشد . لپ تاپ های لنوو در سایز های 11-12-13-14-15-16 -17  اینچ  ارائه شده اند . لپ تاپ لنوو در حالت کلی به سه دسته تقسیم می شوند که در ادامه به بررسی هر یک خواهیم پرداخت .

لپ تاپ لنوو سری  ThinkPad

اسم Thinkpad در شرکت IBM  آمریکا انتخاب شد . لپ تاپ های ThinkPad در ابتدا در شرکت IBM  و توسط طراحان آن شرکت در آمریکا ساخته و تولید میشد ، اما در حال حاضر شرکت لنوو ، امتیاز قسمت لپ تاپ شرکت IBM  را خریداری کرده است و Thinkpad در کشور چین طراحی و تولید می شود . لنوو لپ تاپ های سری Thinkpad را بهبود بخشید و لپ تاپ هایی دو منظوره که هم تبلت هستند و هم لپ تاپ را روانه بازار کرد ، مثل لپ تاپ لنوو Thinkpad Helix از سری لپ تاپ های Thinkpad . در نتیجه فروش لپ تاپ های سری Thinkpad بعد از خریداری لنوو به طور چشمگیری افزایش یافت زیرا لپ تاپ لنوو به عنوان لپ تاپ های تجاری شناخته می شوند . لپ تاپ های سری    Thinkpad  تنها لپ تاپی بود که تا سال 2003 مورد تایید ایستگاه فضایی بین المللی قرار گرفت و در فضا استفاده شد . لپ تاپ لنوو سری  T , X , E , S , W , L ، Yoga ، Twist  و Helix  از سری لپ تاپ های Thinkpad هستند ،که مدل های رایج لپ تاپ لنوو سری تینک پد در ایران سری X  و T  وS  وE  می باشند .

لپ تاپ های سریTمعمولا به عنوان لپ تاپ هایی بسیار قدرتمند ،ماندگاری و دوام زیاد و با امکانات جانبی زیادی معرفی می شوند و قیمت نسبتا بالایی دارند .

لپ تاپ های سری X  لنوو به عنوان لپ تاپ های قابل حمل ، عمر باتری زیاد ، سبک و با نمایشگر های کوچک و معمولا 11 و 12 و 14 اینچی  معرفی می شوند  .

سری S  لپ تاپ لنوو به عنوان سری قابل حمل ، سبک  و بیشتر با پردازنده های سری U  اینتل و کم مصرف و کم توان معرفی می شوند .

سریE  یا سری Edge  لنوو به عنوان لپ تاپ هایی مشتری پسند و کم قیمت و البته با امکانات کمتر نسبت به سری T معرفی می شوند . به طور کلی مناسب برای کارهای عمومی و روزانه می باشند .

لپ تاپ لنوو سری  IdeaPad

لنوو تولید لپ تاپ سری Ideapad  از سال 2008 آغاز کرد . طرح اصلی و همچنین تولید این سری از لپ تاپ لنوو در شرکت لنوو و در کشور چین بود . گرایش لپ تاپ های سری Ideapad  بیشتر به سمت درخواست های مشتریان بود که لپ تاپ های سری Y , Z , U ، Flex  و Yoga   جز سری لپ تاپ های Ideapad محسوب می شوند .

سری U  مخفف Ultrabook  آلترابوک است . این لپ تاپ ها از پردازنده های کم مصرف و کم قدرت بهره می برند و اغلب دو حافظه دارند ، یکی هارد HDD  برای ذخیره اطلاعات مثل عکس و فیلم و بازی و … و دیگری حافظه SSD  برای نصب ویندوز که در سرعت کلی لپ تاپ آلترابوک ، تاثیر بسیار زیادی دارد .

لپ تاپ سری Z  لنوو برای هر نوع کاربری استفاده می شود . طراحی زیبا ، پردازنده و گرافیک قوی قیمت نسبتا خوب،  باعث شده در بازار ایران توجه کاربران را به خود جلب کند .

سری Y  لپ تاپ لنوو مناسب کاربرانی است که کارهای گرافیکی سنگین انجام می دهند . سری لپ تاپ Y لنوو از گرافیک و پردازنده قوی بهره می برد .

لپ تاپ لنوو سری  Essential

در سال 2009 با معرفی لپ تاپ لنوو G530 ، خانواده Essential شکل گرفت . لپ تاپ لنوو سری Essential  جز لپ تاپ های روزمره یا کاربری عام محسوب می شوند که شامل سری B ، سری V  و سری G  هستند .

لپ تاپ سری G  از بین سه سری دیگر شناخته شده تر است . سری B  و سری V  لپ تاپ هایی هستند که بیشتر برای شرکت ها و تجارت های کوچک استفاده می شوند . در کل خانواده Essential  از نظر قیمت و کیفیت مناسب و مقبول هستند .
ایسوس سنتر ؛ واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش