ثبت سفارش
تعداد
عنوان

سرور ایسوس (Asus)

ایسوس برای حفظ نام و موفقیت تجاری خود در دنیای IT، هوشمندانه در تمام زمینه‌های مرتبط با این حوزه فعالیت می‌کند. یکی از زمینه‌هایی که ایسوس در آن وارد شده است، حوزه تجهیزات سرور است.

سرور ایسوس (Asus) جزء یکی از پر طرفدارترین سرورهای موجود در بازار می باشد و با توجه به روز بودن این سرورها و طراحی و پیاده سازی های ویژه خود جایگاه ویژه ای در بین سرورهای موجود در بازار پیدا کرده است. برای بررسی انواع سرور ایسوس (Asus) با ایسوس سنتر نمایندگی سرور ایسوس (Asus) Serverهمراه باشید.

دسته بندی سرور ایسوس (Asus)

سرور استوریج ایسوس Storage

سرور ذخیره سازی ایسوس با ویژگی های ظرفیت ذخیره سازی فراوان در 1U ، 2U و 4U و با اتصال پهنای باند بالا و کاهش TCO کل ارائه شده است.

مادربرد سرور ایسوس Server Motherboards

مادربردهای سرور ایسوس شامل همه موارد مورد نیاز برای کاربردهای متنوع مانند HPC ، مرکز داده و ویژگی برجسته شامل قدرت محاسباتی شدید، ظرفیت حافظه بالا با قابلیت افزایش می باشد .

ایستگاه پردازشی سرور ایسوس Workstations

ایستگاه پردازشی سرور ایسوس (Asus) ،سری نیازهای حرفه ای در گرافیک، محاسبات GPU و برنامه های کاربردی می باشد.

مادربرد ایستگاه پردازشی سرور ایسوس Workstation Motherboards

این سرورها مادربرد ایستگاه های پردازشی ایسوس هستند که پایه و اساس ایده آل برای PC قدرتمند است. ارائه قدرت عالی، عملکرد قابل اعتماد، و مقیاس پذیری I / O متعدد برای انجام وظایف بیشتر و قابل ارتقاء در آینده است.

جدیدترین سرورها، مادربردهای سرور،ایستگاه‌های پردازشی و مادربرد ایستگاه‌های پردازشی سرور ایسوس(Asus) از چندین رابط PCI Express 3.0 برای افزایش کارت گرافیکی و سایر ماژول‌های توسعه پشتیبانی می‌کنند. همچنین سرور ایسوس (Asus) و ایستگاه‌های پردازشی سری ESC دارای گواهینامه 80 Plus در بخش توان مصرفی هستند به این معنی که حداقل راندمان مصرف انرژی در آنها 80 درصد است که علاوه بر صرفه‌جویی بیشتر، در کاهش هزینه‌ها نیز موثر است.

ایسوس برای گسترش حوزه نفوذ و قدرت ‌نمایی بیشتر در سرور باحرکتی جالب و با همکاری شرکت آلمانی MEGWARE اقدام به طراحی و راه‌اندازی یک ابرکامپیوتر برای دانشگاه یوهانس گوتنبرگ آلمان کرده است. این ابرکامپیوتر با نام Mogon که در میان پانصد ابرکامپیوتر برتر دنیا رتبه 81 را کسب کرده است، از 535 نود تشکیل شده و نه تنها توسط دانشگاه گوتنبرگ به کار برده می‌شود بلکه می‌تواند توسط تمام بخش‌ های تحقیقاتی درRheinland-Palatinate آلمان نیز مورد استفاده قرار گیرد.

هر یک از این نودها در واقع یک کامپیوتر سرور ایسوسRS904A-E6/PS4 است که از پردازنده‌های Opteron 6272 محصولAMD استفاده می‌کنند. تعداد هسته‌های پردازشی به کار رفته در هر یک از این نودها 64 عدد است و هر یک از هسته‌ها با سرعت کلاک 2,1 گیگاهرتز کار می‌کنند. این ابرکامپیوتر با 34240 هسته و استفاده از سیستم ارتباطیQDR InfiniBand توانسته است به قدرت پردازشی 909.204 ترافلاپ دست یابد. نیروی مورد نیاز این سرورها توسط منابع تغذیه 1620 واتی با نشان 80 Plus Platinum تأمین می‌شود. یکی از دلایل استقبال و تمرکز سرور ایسوس Asus Server بر پردازنده‌های AMD تناسب بسیار عالی میان قدرت پردازشی و توان مصرفی در این پردازنده‌ها است.

جمع بندی

با توجه به بررسی انواع سرور ایسوس (Asus) و ویژگی های بیان شده برای این محصولات می توان سرور ایسوس را یکی از قوی ترین برند های ارائه دهنده انواع سرور دانست. استفاده از بهترین سخت افزار و طراحی سرور های ایسوس متناسب با کاربری های گوناگون سبب شده تا سرور ایسوس (Asus) به یکی از قدرتمندترین برند های ارائه دهنده سرور تبدیل شود. با این حال اگر قصد انتخاب و خرید سرور ایسوس (Asus) را دارید می توانید با بررسی این راهنمای خرید سرور ایسوس در سایت ایسوس سنتر به عنوان نمایندگی فروش سرور asus و خدمات پس از فروش محصولات ایسوس، انواع مدل های سرور ایسوس به همراه لیست قیمت سرور ایسوس را مشاهده کنید و با در نظر گرفتن قیمت انواع سرورهای ایسوس اقدام به خرید اینترنتی سرور ایسوس (Asus) با قیمت های مناسب و گارانتی اصلی کنید.

ایسوس سنتر؛ واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین