ثبت سفارش
تعداد
عنوان

کارت گرافیک ایسوس

بررسی كارت‌ گرافیك ایسوس

کارت گرافیک یکی از قطعات اصلی در کامپیوتر است و با توجه به مدل و قیمت های متنوع این کارت ها در بازار این سوال همیشه در ذهن کاربران مطرح می شود، چه کارتی و با چه قیمتی مناسب سیستم و بودجه من است؟ یک اصل کلی در مورد کارت گرافیک وجود دارد که اگر به دنـبال بازی و فعـالیت حـرفه ای نیستید کارت گرافیـک را فراموش کـنید زیرا همان هسته های گرافیکی روی مادربرد یا پردازنده هم می تواند درخواست شما را انجام دهد اما برای بازی و اجرای برخی نرم افزارهای خاص احتیاج به کارت گرافیکی خواهید داشت .

نکته ای که در خرید یک کارت گرافیک باید در نظر بگیرید این است که چه انتظاری از آن دارید. مشاهده فیلم و کاربردهای عادی، طراحی گرافیکی دوبعدی مانند برنامه فتوشاپ یا سه بعدی مانند برنامه مایا، بازی های کامپیوتری ساده یا پیشرفته هر کدام به سطح خاصی از کارایی نیاز دارند.

در اینجا برای راهنمایی شما جهت خرید كارت گرافیک ایسوس مبارزه‌ای را از نظر مشخصات، قابلیت‌ها، قیمت و كارایی بین جدیدترین كارت‌های گرافیك ایسوس موجود بازار ترتیب داده ایم ؛ با ایسوس سنتر همراه باشید .

کارت گرافیک ایسوس بر اساس عملکرد به سه دسته کلی تقسیم  می شوند :

کارت گرافیک ایسوس سری AMD

کارت‌گرافیکایسوس ویژه بازی از فناوری‌های اختصاصی مانند DIGI+ VRM ، Super Alloy Power و سیستم خنک‌کننده DirectCU استفاده می‌کنند. کارت‌ گرافیک ایسوس ASUS DirectCU با اورکلاکینگ شدید سازگاری دارند و با دوام بلند مدت خود برای بازی‌های رایانه‌ای عالی هستند.

کارت گرافیک ایسوس سری انویدیا

کارت‌گرافیک ایسوس از رگولاتورهای DIGI+ VRM ، اجزای سوپرآلیاژی توان و فناوری اختصاصی DirectCU در سیستم‌ خنک‌کننده استفاده می‌کنند و امکان اورکلاکینگ و پایداری بی‌نظیر در بازی‌ها، ایسوس را به پرافتخارترین سازنده کارت‌ گرافیک تبدیل کرده است.

کارت گرافیک ایسوس سری ROG

کارت گرافیک ایسوس، جمهوری بازیکنان برای گیمرهای حرفه‌ای و اورکلاکرهای سرسخت، طراحی و ساخته شده‌اند. با نوآوری خلاقانه و مهندسی پیشرفته سخت‌افزار آنها همیشه بهترین انتخاب در گروه خود هستند.

کارت گرافیک ایسوس Asus ENGTS 450 Direct CU

این كارت گرافیک ایسوس، كوچك‌ترین عضو گروه گرافیك‌های فرمی (Fermi) است. بر اساس معماری GPU‌های GTS 450 انویدیا ساخته شده و یك نگارش در مقیاس معماری كوچك شده‌ای از انویدیاست. این كارت گرافیک ایسوس تراشه مستقل خاص خودش را دارد و از آن دسته از كارت‌ها نیست كه از یك GPU بزرگ كه بسیاری از قابلیت‌هایش حذف شده مشتق شده باشد. خروجی‌های تصویری آن شامل یك dual-link DVI به اضافه VGA و HDMI است كه 2 خروجی آن می توانند با هم فعال باشند. بنابر این 2 صفحه نمایش را با هم پشتیبانی می‌كند. طراحی آن از XFX HD 5770 جدیدتر بوده و اولین GPU انویدیاست كه از صدای چند كاناله میان گذر HDMI بدرستی و به طور كامل پشتیبانی می‌كند. اگرچه كارت رادئون ذكر شده زیر فشار كاری كارآمدتر از كارت انویدیای فوق بوده و ویژگی‌های فریبنده‌ای را ارائه می‌کند، اما گرافیك ایسوس از 12 آزمایش benchmark ، در 7 مورد و از 9 آزمایش بازی رایانه‌ای، در 5 مورد برنده شده كه نتیجه قابل ملاحظه‌ای است. به هر حال با این كارت گرافیک ایسوس در بسیاری از بازی‌ها مجبورید تنظیمات تفكیك‌پذیری (رزولوشن) و گرافیكی را در سطح پایین‌تری قرار دهید .

کارت گرافیک ایسوس Asus ENGTX 460 TOP 768 MB

نگارش 768 مگابایتی کارت گرافیک ایسوس GTX 460انویدیا هیولای اسرارآمیزی است. بعضی مدل‌های آن حتی با قیمت 150 دلار هم پیدا می‌شوند، اما نوع ارتقا یافته به واسطه overclock آنها قیمتی حول و حوش 170 دلار دارد. حافظه رابط كاربری 192 بیتی و حافظه پایه frame-buffer یک گیگابایتی برای این عضو رده سبك وزن كارت‌های گرافیك، مقداری كم به نظر می‌آید. ایسوس نگارشی از آن را با فناوری هیت سینك Direct CU و سرعت سیكل ساعتی بالاتر نیز ارائه كرده است. معمولا كارایی آن با گرافیك جدیدتر رادئون HD 6850 برابری می‌كند. پس اگر از رابط كاربری ضعیف آن صرف نظر كنیم، شاید موفق شود در رده درست مربوط به خود جا گیرد. مانند همه كارت‌های Direct CU مدل ایسوس GTX 460 انویدیای 768 مگابایتی به همراه ابزار نرم‌افزاری تنظیم ولتاژ ایسوس و اتصالات خروجی متشكل از 2 عدد dual-link DVI و یك درگاه مینی HDMI عرضه می‌شود .

ایسوس سنتر ؛ واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش

 

 

 

   • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین