ثبت سفارش
تعداد
عنوان

هدست

راهنمای خرید هدست لپ تاپ

خرید هدست کار چندان سختی نیست. شما قیمت را می بینید و حس می کنید که چیزی است که شما را راضی می کند و سپس هزینه خرید را پرداخت می کنید. به این دلیل که شاید چون هدست یک قطعه سخت افزاری نسبتا کوچک است. اما این قطعه ممکن است نقش تعیین کننده ای در رابطه موفق شما با مشتریان، کیفیت مکالمات خانواده، بهره وری شما در کار، و حتی لذت بردن شما از بازی مورد علاقه تان داشته باشد. برای بررسی بیشتر با ایسوس سنتر همراه باشید .

انواع هدست لپ تاپ

فکر کنید و ببینید که از خرید هدست چه قصدی دارید و هیچ هزینه ای را صرف هدستی نکنید که فاقد هر ویژگی است. همچنین از پرداخت پول اضافی برای هدست های گران قیمتی که ویژگی ها و عملکردهایی دارند که هیچ نیازی به آنها ندارید خودداری کنید. با توجه به عملکرد هدست ها، در این بخش نکاتی وجود دارد که باید مورد توجه قرار دهید :

 • مزیت استفاده از هدست بی سیم توانایی حرکت به اطراف در حین مکالمه است. این امر در محیط های شرکتی و سازمانی که تحرک و پویایی مهم است مفید می باشد. ولی در محیط خانه زیاد مهم نیست، مگر اینکه پرداخت هزینه اضافی برای شما مهم نباشد .
 • بهتر است خرید هدست از نوع هدست رم خور باشد.

 • اگر قصد خرید هدست بی سیم دارید، باید نوع هدست را در نظر بگیرید: نوع بلوتوثی یا DECT . هدست های DECT کمی ارزانتر هستند و کارایی بالاتر و برد بیشتری را در مقایسه با هدست بلوتوث دارند. هدست های DECT می توانند در حین قدم زدن شما در اطراف ساختمان کارایی و عملکرد خوبی داشته باشند. هدست های بلوتوث برد کوتاهی داشته و فقط در داخل اتاق کارکرد دارند، اما مزیت دیگری که دارند توانایی اتصال به گوشی موبایل است.

 • هدست ها معمولا تک گوشی یا دو گوشی هستند. ممکن است شما در صورتی که سر و صدای محیط اطراف مزاحم تان نشود و یا اگر بخواهید که با یک گوش به مردم اطراف خود گوش کنید و یا به افرادی که پشت خط هستند بطور همزمان گوش دهید می توانید هدست های تک گوشی یا monaural را ترجیح دهید. یا اگر بخواهید که روی سرتان زیاد شلوغ و سنگین نباشد می توانید از هدست های تک گوشی استفاده کنید که تا حدی کیفیت صدا کمتر خواهد بود. اگر ظاهر هدست چندان برای شما مهم نباشد و اگر شما کیفیت صدایی که می شنوید برای تان مهم باشد هدست دو گوشی را انتخاب کنید.

 

 • نوع سیم کشی، هدست های سیم دار دارای کابل صوتی سنتی با فیش های 5/2 و 5/3 میلی متری و یا USB هستند. به این مورد هم توجه نمایید. اگر هدستی با فیش های قدیمی استریو خریده اید، مطمئن باشید که سیستم و کامپیوتر شما کارت صدا با پورت های صوتی نصب شده و درایو های نصب شده را دارد.

عملکرد هدست لپ تاپ

در رابطه با هدست ها، عملکرد شامل کیفیت صدا و برد است . کیفیت خوب هدست ها بستگی به استاندارد اعمال شده در ساخت و مواد استفاده شده دارد. این همان موردی است که بهتر است از محصولات با برند و مارک مشخص خریداری نمایید و از خرید هدست های ارزان جلوگیری کنید. لغو و حذف سر و صدا عاملی است که باعث افزایش کیفیت صدا می شود، چون نویز و سر و صدای آزار دهنده مشکلی است که در بسیاری از هدست ها وجود دارد. بنابراین این مورد را در هدستی که قصد خرید آن را دارید بررسی نمایید. همچنین اگر قصد خرید هدست بی سیم دارید برد آن را مورد توجه قرار دهید. علاوه براین، برخی از قابلیت های اضافه شده مانند قابلیت استفاده از اسکایپ را هم بررسی نمایید .

ویژگی هدست لپ تاپ

هدست های VoIP همچنین با ویژگی ها و خدمات سخت افزاری VoIP های دیگر وارد بازار شده اند. شاید این ویژگی ها زیاد نیستند، ولی به عنوان کاربر شاید علاقمند به برخی از این هدست ها باشید مانند تشخیص صدا، تنطیم صدا، تعادل صدا، قابلیت انعطاف، پدهای چرخشی گوش و غیره .

ایسوس سنتر ؛ واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین