ثبت سفارش
تعداد
عنوان

لپ تاپ لنوو

بررسی لپ تاپ های لنوو

در حال حاضر اولین محصولی که شرکت لنوو را محبوب و مشهور کرده ، لپ تاپ می باشد . لپ تاپ های لنوو در سایز های 11-12-13-14-15-16 -17  اینچ  ارائه شده اند . لپ تاپ لنوو در حالت کلی به سه دسته تقسیم می شوند که در ادامه به بررسی هر یک خواهیم پرداخت .

لپ تاپ لنوو سری  ThinkPad

اسم Thinkpad در شرکت IBM  آمریکا انتخاب شد . لپ تاپ های ThinkPad در ابتدا در شرکت IBM  و توسط طراحان آن شرکت در آمریکا ساخته و تولید میشد ، اما در حال حاضر شرکت لنوو ، امتیاز قسمت لپ تاپ شرکت IBM  را خریداری کرده است و Thinkpad در کشور چین طراحی و تولید می شود . لنوو لپ تاپ های سری Thinkpad را بهبود بخشید و لپ تاپ هایی دو منظوره که هم تبلت هستند و هم لپ تاپ را روانه بازار کرد ، مثل لپ تاپ لنوو Thinkpad Helix از سری لپ تاپ های Thinkpad . در نتیجه فروش لپ تاپ های سری Thinkpad بعد از خریداری لنوو به طور چشمگیری افزایش یافت زیرا لپ تاپ لنوو به عنوان لپ تاپ های تجاری شناخته می شوند . لپ تاپ های سری    Thinkpad  تنها لپ تاپی بود که تا سال 2003 مورد تایید ایستگاه فضایی بین المللی قرار گرفت و در فضا استفاده شد . لپ تاپ لنوو سری  T , X , E , S , W , L ، Yoga ، Twist  و Helix  از سری لپ تاپ های Thinkpad هستند ،که مدل های رایج لپ تاپ لنوو سری تینک پد در ایران سری X  و T  وS  وE  می باشند .

لپ تاپ های سریTمعمولا به عنوان لپ تاپ هایی بسیار قدرتمند ،ماندگاری و دوام زیاد و با امکانات جانبی زیادی معرفی می شوند و قیمت نسبتا بالایی دارند .

لپ تاپ های سری X  لنوو به عنوان لپ تاپ های قابل حمل ، عمر باتری زیاد ، سبک و با نمایشگر های کوچک و معمولا 11 و 12 و 14 اینچی  معرفی می شوند  .

سری S  لپ تاپ لنوو به عنوان سری قابل حمل ، سبک  و بیشتر با پردازنده های سری U  اینتل و کم مصرف و کم توان معرفی می شوند .

سریE  یا سری Edge  لنوو به عنوان لپ تاپ هایی مشتری پسند و کم قیمت و البته با امکانات کمتر نسبت به سری T معرفی می شوند . به طور کلی مناسب برای کارهای عمومی و روزانه می باشند .

لپ تاپ لنوو سری  IdeaPad

لنوو تولید لپ تاپ سری Ideapad  از سال 2008 آغاز کرد . طرح اصلی و همچنین تولید این سری از لپ تاپ لنوو در شرکت لنوو و در کشور چین بود . گرایش لپ تاپ های سری Ideapad  بیشتر به سمت درخواست های مشتریان بود که لپ تاپ های سری Y , Z , U ، Flex  و Yoga   جز سری لپ تاپ های Ideapad محسوب می شوند .

سری U  مخفف Ultrabook  آلترابوک است . این لپ تاپ ها از پردازنده های کم مصرف و کم قدرت بهره می برند و اغلب دو حافظه دارند ، یکی هارد HDD  برای ذخیره اطلاعات مثل عکس و فیلم و بازی و … و دیگری حافظه SSD  برای نصب ویندوز که در سرعت کلی لپ تاپ آلترابوک ، تاثیر بسیار زیادی دارد .

لپ تاپ سری Z  لنوو برای هر نوع کاربری استفاده می شود . طراحی زیبا ، پردازنده و گرافیک قوی قیمت نسبتا خوب،  باعث شده در بازار ایران توجه کاربران را به خود جلب کند .

سری Y  لپ تاپ لنوو مناسب کاربرانی است که کارهای گرافیکی سنگین انجام می دهند . سری لپ تاپ Y لنوو از گرافیک و پردازنده قوی بهره می برد .

لپ تاپ لنوو سری  Essential

در سال 2009 با معرفی لپ تاپ لنوو G530 ، خانواده Essential شکل گرفت . لپ تاپ لنوو سری Essential  جز لپ تاپ های روزمره یا کاربری عام محسوب می شوند که شامل سری B ، سری V  و سری G  هستند .

لپ تاپ سری G  از بین سه سری دیگر شناخته شده تر است . سری B  و سری V  لپ تاپ هایی هستند که بیشتر برای شرکت ها و تجارت های کوچک استفاده می شوند . در کل خانواده Essential  از نظر قیمت و کیفیت مناسب و مقبول هستند .

لیست قیمت لپ تاپ لنوو را از نمایندگی لپ تاپ لنوو ، سایت ما مورد بررسی قرار دهید.
ایسوس سنتر ؛ واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین