ثبت سفارش
تعداد
عنوان

لپ تاپ ایسر

بررسی لپ تاپ ایسر

در سال 1997 کمپانی ايسر وارد بازار لپ‌تاپ شد و با خريد شرکت تجهيزات کامپيوترهاي همراه تگزاس خيز بلند خود را براي تسخير بازار لپ‌تاپ آغاز کرد . قرار گرفتن در جایگاهی که این برند پر آوازه در میان کاربران ایرانی اینک به آن دست یافته است بدون شک شایسته نام ایسر نیست . برخلاف نظر کاربران ایرانی که همواره از ایسر بعنوان یک برند جایگزین یاد می کنند و معمولا بجز در خریدهای دانشجوئی جائی برای این برند در سبد خرید کاربر ایرانی وجود ندارد، این نام تجاری در دنیای مدرن در رده دوم از لحاظ میزان فروش جهانی لپ تاپ ایسر پس از HP  قرار دارد . برگ برنده لپ تاپ ایسر در قیمت فوق العاده آنها نهفته است جایی که فاکتور تعیین کننده مشخصات ارائه شده در مقابل قیمت پرداختی سرسخت ترین رقبا را نیز در مقابل Acer  وادار به تسلیم کرده است . لپ تاپ ایسر تحت شش نام ارائه می شوند  Aspire ، Extensa ، EMachine ، Ferrari ، TimeLine و Travelmate  که البته نگفته پیداست که همه این سری از لپ تاپ های ایسر را نمی توان در بازارهای داخلی پیدا کرد.

لپ تاپ ایسر سری Aspire

این سری از لپ تاپ بدون شک پر افبال ترین گروه در اعضای خانواده لپ تاپ ایسر را تشکیل می دهد. لپ تاپ ایسر سری  Aspire شامل چندین زیر گروه است از آن میان Aspire One  به دسته نت بوک های این شرکت و دو گروهGEMSTONE  و GEMSTON Blue  یکی در سایز 12 تا 17 اینچ و دیگری در دسته نمونه های Desktop Replacement و در سایز 16.4 و 18.4 اینچی لپ تاپ ایسر قرار دارند . در اعضای پیشرفته دسته دوم موارد فوق العاده ای همچون TV Tuner ، درایو Blu-ray  در کنار کارت گرافیک های قدرتمند و صفحه نمایش های Full HD  ایفای نقش می کنند .

لپ تاپ ایسر سریExtensa  

این سری از لپ تاپ ایسر با تمرکز بر کاربری تجاری و کاملا سبک به لپ تاپ های ارزان قیمتی اشاره دارد که از لحاظ مشخصات پردازشی در سطح چندان بالائی قرار ندارند اما در عوض از امکانات ارتباطی مطلوبی بر خوردارند .

لپ تاپ ایسر سری Travelmate

این دسته از لپ تاپ های ایسر نیز به مانند Extensa  ها بر مشخصات پردازشی تمرکز نداشته و از قیمت مناسبی برخوردارند .

لپ تاپ ایسر سری TimeLine

این دسته جدید لپ تاپ ایسر که در سه سایز 13.3، 14 و 15.6 به بازار ارائه گردیده اند در یک خصوصیت مشترکند و آن هم تغییر در میزان عمر باتری است که در شرایط ایده آل در این گروه حتی به 8 ساعت هم می رسد .

لپ تاپ ایسر سری Ferrari

این دسته از لپ تاپ ایسر که البته تعداد اعضای آن از چند نمونه کاملا معدود فراتر نمی رود حاصل همکاری ایسر با تیم Ferrari F1  است که ظاهری بسیار زیبا با بدنه فیبر کربن و البته قیمت بسیار بالا مشخصات اصلی آن را تشکیل می دهد .

لپ تاپ ایسر سری EMachine

این لپ تاپ ایسر نوظهور و در حقیقت ارزان ترین نوت بوک های ایسر هستند که با اینکه از لحاظ پردازشی حرفی برای گفتن ندارند اما قیمت بسیار پائین آنها باعث شده است تا بخش وسیعی از کاربران این مدل ها را بر نت بوک های هم قیمت آنها ترجیح بدهند .لیست قیمت لپ تاپ ایسر در نمایندگی ایسر، سایت ما موجود می باشد.

ایسوس سنتر ؛ واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین